سرمربي برزيل مسئوليت شكست تيمش را در جام جهاني آلمان به عهده گرفت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

سرمربي برزيل مسئوليت شكست تيمش را در جام جهاني آلمان به عهده گرفت

پست توسط hamed6248 »

"كارلوس آلبرتو پري يرا" سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل شنبه شب پس از حذف شدن تيمش در مرحله يك چهارم نهايي جام جهاني آلمان توسط فرانسه، مسئوليت ناكامي اين تيم را به عهده گرفت .
به گزارش خبرگزاري رويترز از فرانكفورت، وي پس از پيروزي يك بر صفر فرانسه بر مدافع عنوان قهرماني جهان، گفت :" من مايلم كه از بازيكنانم تشكر كنم. من نتوانستم وظيفه‌ام را انجام دهم چرا كه وظيفه‌ام رساندن تيم به فينال بود ."
"پري يرا" گفت :" در برزيل وقتي كه تيم ملي شكست مي‌خورد سرمربي مورد ملامت قرار مي‌گيرد و من نيز بار ديگر از اين خط مشي مكتوب پيروي خواهم كرد."
وي افزود:"ما هرگز براي چنين لحظه‌اي آماده نبوديم. اين لحظه براي همه ما لحظه دشواري است."
پري يرا اظهار داشت كه تيم برزيل با عدم يارگيري " تيه ري هانري " هنگام نواختن يك ضربه آزاد بهاي سنگيني پرداخته است . هانري با استفاده از اين ضربه آزاد زين‌الدين زيدان در دقيقه ‪ ۵۷‬گل پيروزي فرانسه را به ثمر رساند .
وي گفت :"ما توسط يك تيم بسيار قوي كه يك بازي بي‌نقص ارائه داد شكست خورديم."
پري يرا در ادامه اظهار داشت : جاي تاسف است كه چهار تيم مرحله نيمه نهايي جام جهاني آلمان همگي اروپايي هستند.
در اين مرحله آلمان حريف ايتاليا و پرتغال حريف فرانسه شده است.
وي افزود :" حداقل يك تيم آمريكاي جنوبي مي‌بايست در مرحله نيمه نهايي باشد و اين جاي شرمساري براي فوتبال جهان است ."
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”