گر اتوئو و دروگبا آفریقایی نبودند..

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

گر اتوئو و دروگبا آفریقایی نبودند..

پست توسط bahmanwolf »

پاتریک ویه را در صحبتهایی اعلام کرده که دو ستاره آفریقایی فوتبالاروپا شایستگی های فراوانی دارند و حتی شایسته دریافت توپ طلایی هستند.سایتگل- پاتریک ویه را در صحبتهایی از اینکه دو ستاره آفریقایی فوتبال اروپا،یعنی دیدیه دروگبا و ساموئل اتوئو تاکنون موفق به دریافت جایزه توپ طلایینشده اند از این بابت ابراز تاسف نموده است.
ستاره باشگاه اینتر معتقد استکه این دو بازیکن شایستگی هایشان را کاملا به همگان ثابت نموده اند ولیهیچ یک از آنها تاکنون در جمع سه بازیکن برتر دریافت عنوان برترین بازیکندنیا قرار نگرفته اند. ویهرا در این رابطه به فیگارو گفته:« من معتقدم که اتوئو شایستگی این راداشته تا دست کم دو بار این جایزه را به خود اختصاص دهد. او و دروگبا دومهاجمی هستند که توانایی ها و مهارتهایش را در اروپا و لیگهای داخلی شان وتیمهای باشگاهی نشان داده اند.

اینستاره فرانسوی که در داکار سنگال متولد شده است معتقد است که ملیت بخشی ازاهمال کاری در این رابطه می باشد:« در این میان سوالاتی نیز در مورد مسائلسیاسی مطرح می شود. اگر اتوئو و دروگبا ملیت دیگری داشتند، کار برای آنهابرای کسب توپ طلایی آسان تر می شد.» ژرژ وآه، ستاره باشگاه میلان ولیبریا، تنها فوتبالیست آفریقایی است که توانسته توپ طلایی را در سال 1995به خود اختصاص دهد .
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”