محروميت شش بازيكن تيم ملي ايران تاييد نشد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

محروميت شش بازيكن تيم ملي ايران تاييد نشد

پست توسط bahmanwolf »

کفاشیان: درباره 6 ملی پوش هیچ تصمیمی نگرفته ایم، BBC شیطنت می کنددر حالي كه شبكه تلويزيوني BBC از محروميت 6 بازيكن تيم ملي ايران خبرداده است هيچ يك از مقامات فدراسيون فوتبال چنين خبري را تائيد نكردند· <!--h3>Kaveh Mahjoob</h3--> 2009/6/19
سایت گل-پساز آنكه شش بازيكن تيم ملي ايران با مچ بندهاي سبز رنگ و در حمايت ازميرحسين موسوي كانديداي انتخابات رياست جمهوري در بازي مقابل كره جنوبي بهميدان رفتند خبرگزاري هاي مطرح دنيا اين موضوع را مورد بررسي قرار داده وتاكيد كردند كه در بين نيمه از اين بازيكنان خواسته شده كه براي جلوگيرياز هر گونه شائبه سياسي از مچ بند سبز استفاده نكنند·

در همينراستا شبكه تلويزيوني BBC انگليس اعلام كرد كه اين شش ملي پوش از ادامهحضور در تيم ملي ايران محروم شده اند· مسوولان فدراسيون فوتبال ايران اماچنين خبري را تائيد نكردند· مهدي مهدوي كيا، علي كريمي، حسين كعبي، جوادنكونام، مسعود شجاعي و محمد نصرتي شش بازيكني بودند كه در نيمه اول بازيايران - كره جنوبي با استفاده از نمادهاي سبز رنگ توجه همه را به خود جلبكردند· به نظر مي رسد با توجه به اينكه برخي از اين بازيكنان فوتباليستهاي شناخته شده اي در فوتبال اروپا هستند بعيد به نظر مي رسد كه مسوولانفدراسيون فوتبال بخواهند با محروم كردن اين ملي پوشان ابعاد تازه اي بهاين ماجرا بدهند· علي كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال نيز محروميت شش بازيكنتيم ملي ايران را تكذيب كرد و گفت: ظاهرا ملي پوشان يك دقيقه قبل از آغازبازي دست به چنين كاري زده اند و سرمربي تيم ملي و ساير مسوولان از اينموضوع خبر نداشتند·

در مجموع ملي پوشان ايران نبايد وارد مسايلسياسي مي شدند چرا كه شان تيم ملي بالاتر از اين حرف ها است· كفاشيان درادامه گفت: درباره خبري كه BBC اعلام كرده بايد بگويم آنها در حال شيطنتهستند· ما هيچ تصميمي در اين باره نگرفته ايم· اين موضوع نياز به بررسيهاي بيشتر دارد· البته شنيده ام كه فيفا بر اساس آئين نامه هاي خود بافعاليت هاي سياسي بازيكنان تيم ملي هر كشوري مخالف است و در نهايت بايدبگويم درباره اين موضوع بعد از جمع بندي نهايي و بررسي هاي بيشتر تصميمگيري خواهيم كرد ولي تا به امروز هيچ نشست يا تصميمي در اين باره نداشتهايم و اگر BBC چنين خبري را اعلام كرده بايد تاكيد كنم آنها مثل روزهايگذشته در حال شيطنت و سوءاستفاده از مسائل داخلي ايران هستند· <!-- google_ad_section_end -->
تصویر
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 281 بار
سپاس‌های دریافتی: 407 بار

Re: محروميت شش بازيكن تيم ملي ايران تاييد نشد

پست توسط hadi021 »

قضيه برعكس شده. تيم ملي به اين بازيكنا احتياج داره. مثلآ نكونام چه اهميتي داره براش كه ديگه تو تيم ملي بازي نكنه
تو بهترين ليگ دنيا داره توپ ميزنه. حالا بر فرض اينا رو هم محروم كردين ديگه به جام ملت هاي آسيا هم صعود نمي كنيم.
من نميدونم اين آقاي علي ابادي كي وقت استعفاش ميرسه؟ ورزش ايران به خاك سياه نشسته. اون از المپيك اينم از تيم ملي
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

پست توسط پارس3000 »

انتخاب دایی اشتباه بود وانتخاب کفاشیان بدتر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

آقاي علي ابادي كي وقت استعفاش ميرسه؟ ورزش ايران به خاك سياه نشسته. اون از المپيك اينم از تيم ملي

من هم چند وقت پیش همین را میگفتم اما وقتی با 1500 مدل در 4 سال گذشته روبرو شدم، فهمیدم ظاهراً آنقدرها هم که فکر میکنم عملکرد بدی نداشتیم و از 4 سال های قبل به مراتب مدال آورتر بوده ایم. :?
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 281 بار
سپاس‌های دریافتی: 407 بار

پست توسط hadi021 »

Negar.int نوشته شده:
آقاي علي ابادي كي وقت استعفاش ميرسه؟ ورزش ايران به خاك سياه نشسته. اون از المپيك اينم از تيم ملي

من هم چند وقت پیش همین را میگفتم اما وقتی با 1500 مدل در 4 سال گذشته روبرو شدم، فهمیدم ظاهراً آنقدرها هم که فکر میکنم عملکرد بدی نداشتیم و از 4 سال های قبل به مراتب مدال آورتر بوده ایم. :?

شما چه اصراری دارید همه چیزو سیاسی کنید؟ قابلیت های ورزش یک کشور تو المپیک معلوم میشه.این 1500 تا مدال هم فکر کنم ازون آمارهای مخصوص این دولت باشه.
اگه هم فکر میکنید که نتایج المپیک خوب بوده و تیم ملی به جام جهانی رفته که بحثی باقی نمیمونه.
البته قهرمانی والیبال نوجوانان در جهان و قهرمانی بسکت در آسیا از نتایج خوب این دوره بوده.
ولی در کل ورزش ایران در بد ترین زمان خودش قرار داره.
با این اوضاع باید به این فکر باشیم تیم ملی بتونه به جام ملت ها صعود کنه. انشاالله
با زیاد حرف زدن فقط کارها خراب تر میشن
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”