واعظ:متاسفم که از حیدری در تیم ملی استفاده نشد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

واعظ:متاسفم که از حیدری در تیم ملی استفاده نشد

پست توسط bahmanwolf »

واعظ آشتیانی خطاب به حیدری گفت: اینکه تیم ملی نتوانست از شایستگیهای شما استفاده کند جای بسی تأسف است متولیان تیم ملی باید به این نکتهتوجه داشته باشند که بازیکنان مستعد مثل خسرو حیدری از سرمایه های با ارزشفوتبال ما هستند که وجودشان در هر مسابقه می تواند موثر واقع شود

سایت گل- خسرو حیدری نخستین ملی پوشی بود که پس از سفر به کره جنوبی بهباشگاه استقلال آمد. هافبک ملی پوش استقلال در دیدار با واعظی آشتیانیوضعیت خود در تیم ملی و شرایط تیم ملی در بازی آخر مقابل کره جنوبی رابرای مدیر عامل استقلال تشریح کرد و با ابراز ناراحتی از اینکه فرصتی برایبروز شایستگی هایش آنطور که باید و شاید در تیم ملی به دست نیاورده آرزوکرد در آینده مجال بیشتری در تیم ملی و استقلال داشته باشد.
او همچنین ابراز امیدواری کرد استقلال امسال بتواند رویه ناکامی مدافععنوان قهرمانی را از بین ببرد و با کسب دومین قهرمانی متوالی در لیگ برتردر فصل پیش رو هم شایستگی های خود را ثابت کند. مدیرعامل استقلال نیز دراین دیدار ضمن دلجویی از خسرو حیدری گفت: حیدری از جمله بازیکنان با اخلاقو با تکنیک فوتبال ایران است و هرچند از شایستگی های او در تیم ملیاستفاده نشد امید می رود در لیگ جدید با توانی بیشتر و درخشش در استقلالجایگاه ثابت خود را در تیم ملی ایران نیز به دست آورد.
واعظ آشتیانی خطاب به حیدری گفت: اینکه تیم ملی نتوانست از شایستگیهای شما استفاده کند جای بسی تأسف است متولیان تیم ملی باید به این نکتهتوجه داشته باشند که بازیکنان مستعد مثل خسرو حیدری از سرمایه های با ارزشفوتبال ما هستند که وجودشان در هر مسابقه می تواند موثر واقع شود. آشتیانیابراز امیدواری کرد در آینده مربیان از نگاه یک سوی به بعضی از بازیکنانپرهیز کنند و با در نظر گرفتن عدالت و شایستگی افراد از آنها بهره گیرند.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”