آرفی پرسپولیس را تهدید کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

آرفی پرسپولیس را تهدید کرد

پست توسط bahmanwolf »

سایتگل-بعد از صحبت های نماینده آرفی با انصاری فرد، مهاجم آلبانیایی یک باردیگر باید منتظر پرسپولیس بماند. بلیت اشپیتیم آرفی برای بازگشت به ایرانOK شده اما پرسپولیسی ماندن او شرط و شروطی دارد که اگر عملی نشود، شایدمسیر او از تیم سرخ پایتخت جدا شود و به امارات منتهی گردد.
مهاجم آلبانیایی پیام مشهد که برای دو سال با انصاری فرد به توافق رسیدو حتی مبلغی از 40 درصد پیش قراردادش را گرفت و به کشورش برگشت، حالا قراراست 9 تیرماه به ایران بیاید. بلیت بازگشت آرفی OK شده اما این بازیکنمنتظر می ماند ببیند مسوولان پرسپولیس در قبال قول و قرارهایی که گذاشتهاند، وفادار می مانند یا نه. اشپیتیم آرفی که هنوز بابت 40 درصد پیشقراردادش از باشگاه طلبکار است، اول می خواهد بقیه پولش را بگیرد و بعد ازآن که خیالش راحت شد به ایران بیاید.
نماینده آرفی قرار بود دیروز به باشگاه پرسپولیس برود و در این خصوصاقدام کند. اشپیتیم تنها بازیکنی است که قبل از ثبت قراردادش، باشگاهتوافق کرده پول تعیین شده را به او بدهد. قرار بود در قبال پولی کهنماینده آرفی از پرسپولیسی ها می گیرد و برایش می فرستد، اشپیتیم رسیدی رابه باشگاه فکس کند و خودش در موعد مقرر به تهران بیاید. نماینده آرفیدیروز به باشگاه رفت و با انصاری فرد هم صحبت کرد، ظاهرا پولی به او دادهنشده اما توافقاتی به عمل آمده که می توان به سرخ پوش ماندن آرفی امیدواربود.
در این جلسه پرسپولیسی ها گفته اند برای آنها امضای خود آرفی یا مدیربرنامه های او سندیت دارد و در غیر این صورت نمی توانند پولی بدهند. آنهابه نماینده آرفی گفته اند که پولی که باید بابت بدهی اشپیتیم بدهند، بهصورت چک است که سازمان به باشگاه داده و زمان می برد که نقد شود. این تمامصحبت هایی است که در جلسه نماینده آرفی با انصاری فرد مطرح شده. به اینترتیب طرفین توافقاتی کرده اند و به نظر می رسد راه برای پرسپولیسی ماندنآرفی هموار است.
احتمالا امروز انصاری فرد با مدیر برنامه های مهاجم آلبانیایی در اینباره و چگونگی پرداخت بقیه 40 درصد پیش قرارداد او صحبت خواهد کرد. اگرهمه چیز خوب پیش نرود، چه بسا تهدیدی که پیش از این نماینده آرفی مطرحکرده عملی شود؛ اینکه او از الاهلی امارات پیشنهاد جدی دارد و اگر باپرسپولیسی ها به توافق نرسد، به آنها جواب می دهد. البته تمام اینها وقتیاتفاق می افتد که پرسپولیسی ها پول آرفی را ندهند. در غیر این صورت بعد ازحل شدن مسائل مالی، آرفی 9 تیر ماه برای ثبت قراردادش به ایران می آید.
<!-- google_ad_section_end -->
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”