انتقال زلاتان از اینتر به چلسی؟!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

انتقال زلاتان از اینتر به چلسی؟!

پست توسط bahmanwolf »

بنا به صحبتهای یکی از کارشناسان فوتبال، او فصل بعد پیراهن آبی چلسی را بر تن خواهد کرد. تصویر
سایتگل-فابیو پاریسی، مدیر برنامه های تعدادی از بازیکنان مطرح دنیای فوتبالدر صحبتهایی نظرش را در مورد آینده زلاتان اعلام نموده است. او معتقد استکه این ستاره سوئدی را فصل بعد در پیراهن چلسی خواهیم دید.

پاریسیمعتقد است که به طور قطع زلاتان به چلسی خواهد پیوست و رئال مادرید تیمآتی این ستاره سوئدی نخواهد بود. او در گفت و گو با اسکای در این رابطهگفت:« با توجه به شایعاتی که این روزها در اخبار به گوش می رسد، من معتقدمکه زلاتان، می تواند آخرین خرید آنچلوتی برای تکمیل رختکن چلسی باشد ودراین میان شرایط متعددی دیده می شود که مرا به این جمع بندی رسانده است.و 50 میلیون یورو برای دروگبا؟این در حالی است که دروگبا شانس حضور درتعدادی از بازیهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را ندارد و حدود یک ماه رانیز برای حضور در رقابتهای آفریقایی با تیم ملی کشورش از دست خواهد داد.»

اوادامه داد:« فکر می کنم موراتی بیش از هر بازیکن دیگری به دنبال جذببنزماست، بازیکنی که جوان تر از دروگباست و عطش بیشتری برای درخشش در زمینمسابقه دارد.»

ایندر حالی است که ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی اینتر در صحبتهایی خواستار آنشده که تکلیف تمام انتقالات در تیمش پیش از دوازدهم جولای که تمرینات پیشفصل نرآتزوری آغاز می شود، مشخص گردد و بدین ترتیب می بایست منتظر اخبارزیادی از نقل و انتقالات در روزهای اخیر در باشگاه اینتر باشیم.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”