فرشاد پيوس: به باشگاه استقلال افتخار مي‌كنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

فرشاد پيوس: به باشگاه استقلال افتخار مي‌كنم

پست توسط bahmanwolf »

پيوس ضمن انتقاد شديد از تصميم مديران باشگاهپرسپوليس براي جذب مربيان خارجي، شرايط بدي را براي اين تيم در فصل آيندهپيش بيني كرد.

وي با اشاره به اين موضوع به خبرنگاران گفت:‌ «واقعامتاسفم كه مديران باشگاه پرسپوليس فكر مي‌كنند بهترين مديران فوتبال درهمه دوره‌ها هستند. آنها فكر مي‌كنند خيلي توانمند هستند در صورتي كهعملكرد پرسپوليس در فصل گذشته همه چيز را نشان مي‌دهد.»

پيوس ادامهداد: «متاسفم كه مديران باشگاه پرسپوليس دور پيشرفت را فقط در اختيارمربيان خارجي قرار مي‌دهند و مي‌خواهند با اين تصميمات پرسپوليس را نابودكنند. از طرفي وقتي به استقلال نگاه مي‌كنم مديران اين باشگاه را بسيارهوشمند مي‌بينم چون آنها به سرمايه‌ها و مربيان داخلي خودشان اتكا دارند.من به واعظ‌آشتياني تبريك مي‌گويم و اميدوارم پرسپوليس نيز همچون استقلالبه سرمايه‌هاي اصلي خود توجه كند.»

وي همچنين ضمن اشاره به پول‌هايگزافي كه در اختيار مربيان خارجي قرار مي‌گيرد تاكيد كرد: «مديرانپرسپوليس فقط ياد گرفته‌اند كه با مربيان خارجي قراردادهاي نجومي امضاكنند و نسبت به مربيان داخلي بي‌نهايت بي‌توجه نشان داده‌اند. آنها به فكرساختن پرسپوليس نيستند چون اگر اين طور بود براي يكباره هم كه شده بهسرمايه‌هاي داخلي اين باشگاه حداقل براي يك فصل اعتماد مي‌كردند.»

پيوسپيش‌بيني كرد كه پرسپوليس در صورت جذب مربي خارجي فصل آينده را نيز دربحران به سر خواهد برد. او تاكيد كرد: «اگر مديران باشگاه پرسپوليس دوبارهبه يك مربي خارجي بها بدهند و از گزينه‌هاي داخلي غافل شوند اين تيمصددرصد در فصل آينده نيز به مشكل بر مي‌خورد. من روزهاي خوبي را برايپرسپوليس نمي‌بينم و مطمئن هستم كه هواداران پرسپوليس فصل آينده را نيز باحسرت و اندوه ورزشگاه را ترك مي‌كنند.

منبع:فوتبال  
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”