فرينگس در آستانه محروميت از حضور مقابل ايتاليا قرار دارد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

فرينگس در آستانه محروميت از حضور مقابل ايتاليا قرار دارد

پست توسط hamed6248 »

"تورستن فرينگس" بازيكن خط مياني تيم ملي فوتبال آلمان كه گفته مي‌شود در درگيري‌هاي بعد از ديدار اين تيم مقابل آرژانتين شركت داشته است، در صورت اثبات اين گفته‌ها ممكن است از حضور در ديدار نيمه‌نهايي مقابل ايتاليا محروم شود.
به گزارش روزدوشنبه خبرگزاري فرانسه از برلين، اگرچه فرينگس تمامي اين گفته‌ها را تكذيب كرده و مدعي شده كه خود او يكي از افرادي بوده كه مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، اما فيفا قصد دارد پس از بازبيني دقيق فيلم مربوط به درگيري‌ها، در مورد اين بازيكن تاثير گذار تيم ملي آلمان تصميم‌گيري كند.
فيفا به مسوولان تيم آلمان تا صبح روز دوشنبه مهلت داده تا همه چيز را در مورد دخالت فرينگس در درگيرهاي پس از بازي مقابل آرژانتين توضيح دهند تا مسوولان فدارسيون بين‌المللي بتوانند تا عصر همان روز تصميم خود در مورد اين بازيكن را اتخاذ كنند.
در صورتي كه تيم آلمان تا زمان مقرر خواسته فيفا را برآورده نكند، اين فدراسيون پس از بازبيني دقيق فيلم، در مورد فرينگس تصميم خواهد گرف‌ت.
چنانچه تورستن فرينگس از بازي مقابل ايتاليا محروم شود، تيم آلمان در خط مياني با مشكلاتي مواجه خواهد شد.
مشابه اين اتفاق هم يك‌بار براي تيم ملي ايتاليا در بازي‌هاي جام ملت‌هاي اروپا در سال ‪ ۲۰۰۴‬رخ داد.
درجريان اين بازيها پس از آنكه شبكه‌هاي تلويزيوني دانمارك اقدام به پخش صحنه‌اي مربوط به "فرانچسكو توتي" كردند، اين بازيكن بزرگ ايتاليا از حضور در بازي بعدي محروم شد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”