آيا زيزو مي تواند جلوي سيزدهمين برد پياپي پرتغال را بگيرد؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

آيا زيزو مي تواند جلوي سيزدهمين برد پياپي پرتغال را بگيرد؟

پست توسط hamed6248 »

در آستانه برگزاري ديدار تيم‌هاي فرانسه و پرتغال در مرحله نيمه نهايي مسابقات فوتبال جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان ، "زين‌الدين زيدان" تصميم گرفته به "فيليپه اسكولاري" ثابت كند "سيزده" عددي "بد شگون" است و اين مربي برزيلي هرگز به آن دست نخواهد يافت.
به‌گزارش روز دوشنبه خبرگزاري فرانسه از مونيخ، اسكولاري كه تاكنون موفق شده در دوره‌هاي مختلف جام جهاني به ‪ ۱۲‬پيروزي پي در پي دست يابد، در صورت پيروزي مقابل فرانسه در مرحله نيمه‌نهايي رقابتهاي جام جهاني ‪۲۰۰۶‬ آلمان به سيردهمين پيروزي پياپي در جام جهاني دست خواهد يافت.
زيدان، ستاره ‪ ۳۴‬ساله تيم ملي فرانسه كه دوباره به روزهاي اوج خود بازگشته، قصد دارد همچون بازي در مقابل برزيل، در ديدار روز چهارشنبه مقابل پرتغال هم پرفروغ ظاهر شود تا تيم فرانسه پيروز اين ميدان باشد و اسكولاري در دستيابي به سيزدهمين پيروزي متوالي ناكام بماند.
مهاجم صاحب نام سابق باشگاه رئال مادريد كه در مرحله نيمه‌نهايي رقابتهاي جام ملت‌هاي اروپا در سال ‪ ۲۰۰۰‬با گل طلايي خود تيم ملي پرتغال را از گردونه اين رقابتها خارج كرد، مصمم است اين بار پرتغالي‌ها را در مرحله نيمه نهايي جام جهاني با شكست بدرقه كند.
به هرحال "ريموند دومنش" سرمربي تيم ملي فرانسه به بازيكنان خود تاكيد كرده است تاريخچه پيروزي‌هاي فرانسه بر پرتغال و آمار و ارقام را فراموش كنند و فقط به بازي چهارشنبه مقابل شاگردان اسكولاري فكر كنند.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”