کاکا:رئال تیم تاریخی ولی سیتی نه!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

کاکا:رئال تیم تاریخی ولی سیتی نه!

پست توسط bahmanwolf »

ستاره برزیلی باشگاه مادریدی دلایل پاسخ منفی اش به سران باشگاه سیتی در ژانویه گذشته را برشمرده است.

سایت گل:کاکا امنیت بیشتر و قدمت و تاریخ طولانی تر باشگاه مادریدی رادلایلی دانسته که منجر شده تااو رئال مادرید را به منچستر سیتی ترجیح دهدو به این تیم اسپانیایی بپیوندد. سران باشگاه سیتی در ژانویه گذشته و دربازار نقل و انتقالات زمستانی تا یک قدمی جذب کاکا پیش آمدند ولی روندانتقال این ستاره برزیلی به یک باره متوقف شد و در نهایت کاکا در روسونریماند. در نهایت بازیکن برتر فوتبال دنیا در سال 2007، سن سیرو را به مقصدسانتیاگو برنابئو ترک کردو از این فصل در کنار کریستیانو رونالدو بخشی ازتیم کهکشانی فلورنتینو پرس را تشکیل خواهند داد.
کاکا شک و شبهات را برطرف کرده و در مورد عدم پذیرش پیشنهادمنچسترسیتی حرف زده است:« از پیشنهاد منچسترسیتی در ژانویه گذشته بسیارخوشحال شدم ولی در آن زمان درگیر پروژه دیگری بودم و گاهی وقتها با پروژههایی که در ذهن داری، نمی دانی به چه مدت زمان برای انجام آن نیاز خواهیداشت. باشگاه های کوچک زیادی در برهه های خاص زمانی، مبالع هنگفتی را خرجکرده اند ولی ناگهان زمانی که مالک آنها تصمیم می گیرد که کار دیگری انجامدهد، سرمایه گذاری در این زمینه متوقف خواهد شد و یا ممکن است بنا بهدلایل دیگری از جمله رکود اقتصادی این سرمایه گذاری متوقف شود.
شرایط ممکن است در برخی مواقع فوق العاده باشد ولی در آینده ممکن استاین طور نباشد. ممکن است مدیریت باشگاه به ناگاه دچار افت و تزلزل شود وفکر می کنم که اکنون زمان مناسبی برای تغییر رسیده بود و رئال مادریدانتخاب درستی برای من بود. اصلا بحث تفاوت کیفیت لالیگا و لیگ برتر مطرحنیست. چرا که رئال همیشه یک باشگاه بزرگ بوده است و هیچ کس نمی تواندتاریخ این باشگاه و کسب نه جام اروپایی را از آنها بگیرد.»
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”