منيعي: فرهاد مجيدي عامل جدايي‌ام از استقلال بود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

منيعي: فرهاد مجيدي عامل جدايي‌ام از استقلال بود

پست توسط bahmanwolf »

فصل گذشته تيم فوتبال استقلال گفت: فرهاد مجيدي عامل جدايي‌ من بود.

ميثممنيعي در گفت و گو با خبرنگاران پيرامون جدايي‌اش از استقلال و پيوستن بهمس كرمان اظهار داشت: هنوز با باشگاه مس قرارداد داخلي امضا نكرده‌ام. يكپيشنهاد مالي بسيار خوب از پرسپوليس دارم. البته تفاهم‌نامه‌اي ميان دوباشگاه استقلال و پرسپوليس امضا شده اما واعظ آشتياني موافقت كرده كه بهپرسپوليس بروم. در اين مورد هنوز تصميمي نگرفته‌ام اما اميدوارم مجبورمنكنند كه به پرسپوليس بروم.
وي در مورد اينكه چرا از استقلال جدا شد،تاكيد كرد: تنها عامل جدايي من فرهاد مجيدي است. اتفاقاتي را ديدم كه اگرزودتر از اينها متوجه مي شدم استقلال را ترك مي‌كردم. متاسفانه مجيدينفوذي در استقلال پيدا كرده كه به اين تيم ضربه خواهد زد. البته با درايتيكه واعظ آشتياني دارد، ‌مي‌تواند مسايل را جمع و جور كند.
منيعي تصريحكرد: عامل جدايي پيروز قرباني نيز همين بازيكن بود. من فكر مي‌كردم فرهادمجيدي دوست من است اما رفتار او نشان داد كه بعضي‌ها به خاطر فوتبال بهبرادرشان هم رحم نمي‌كنند. حتي چندين مرتبه به گوش من هم رسيد كه اينبازيكن خبر مي‌برد و خبر مي‌آورد اما واكنشي نشان ندادم.
اين بازيكنپيرامون اينكه آيا با مرفاوي صحبتي داشته يا خير، گفت: او مربي نيست كهبتواند حاشيه‌ها را جمع كند. آنقدر بزرگ شده‌ام كه صمد مرفاوي ازنيمكت‌نشيني من در استقلال هراس دارد. خدا را شكر مي‌كنم كه اين موضوع رازود متوجه شدم.
منيعي خاطرنشان كرد: سال گذشته خيلي سختي كشيدم، امامرفاوي حرف و عملش يكي نبود. او در ابتدا گفت تو نفر اول جناح چپ ما هستيو فردا گفت اگر بازي نكردي نبايد اعتراض كني. همين صحبت‌هاي او، من را ازاستقلال جدا كرد. او آدم صادقي نيست و فصل آينده بايد جواب هواداراناستقلال را بدهد.
اين بازيكن يادآور شد: صحبت‌هايي با مسئولان پرسپوليسانجام داده‌ام اما شايد به خاطر هواداران استقلال به اين تيم نروم و پس ازيك فصل حضور در مس به استقلال برگردم.     *****     صادقی: قصد حضور در تيم پرسپوليس را نداشتم       تيم فوتبال استقلال تهران گفت: توافق‌نامه مديران دو باشگاه استقلالو پرسپوليس ارتباطي به بازگشتم دوباره‌ام به اين تيم ندارد.

اميرحسينصادقي روز شنبه پس از ثبت قرارداد با تيم فوتبال استقلال تهران در تمريناتاين تيم هم شركت كرد و در پاسخ به اين سوال كه آيا توافقنامه امضا شده بينمديران دوباشگاه استقلال و پرسپوليس مبني بر عدم جذب بازيكن از يكديگر،باعث حضورش در اين تيم شده است، به خبرنگاران، گفت: خير، چنين چيزي نيست؛من به عنوان بازيكن جدا شده از تيم مس كرمان به استقلال آمدم و روي اينمساله تاكيد مي‌كنم. به هيچ وجه قصد حضور در تيم پرسپوليس را نداشتم.
ويافزود: از اينكه دوباره به خانه خودم برگشتم بسيار خوشحالم و اميدوارم باموفقيت ادامه فوتبالم را در اين تيم سپري كنم. سال 81 از شاگردان مرفاويبودم لذا فكر مي‌كنم، از اين جهت هم شناخت لازم را داشته و مشكلي دراستقلال نداشته باشم.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”