زندی در استیل اذین محمدی در پیکان

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

زندی در استیل اذین محمدی در پیکان

پست توسط bahmanwolf »

تصویر
: سید جلال حسینی به سپاهان پیوست و فریدون زندی با مسئولان استیل آذین به توافق رسید...

- مجيد باجلان، حسين كوشكي، محمد جواد رستگار، فريد عابدي و محسن زاهدي امروز قراردادهايشان را با راه آهن به طور رسمي ثبت كردند.

- عزیزمحمدی، رئيس سازمان ليگ برتر گفت: محمد‌ پروين به دليل بازي غيرقانوني در ليگ اسلوواكي نمي‌تواند با هيچ تيمي قرارداد ببندد.

- به گفته محمد حيراني مدير روابط عمومي باشگاه استقلال درحالي كه قرار بودامروز محمد محمدي همراه ساير بازيكنان استقلال براي ثبت قرارداد با اينتيم راهي هيات فوتبال تهران شود صبح امروز در تماس با باشگاه استقلالانصراف خود از حضور در اين را اعلام كرد و اظهار داشت قصد دارد در پيكانبماند.

- سید جلال حسینی، مدافع ملي پوش فصل گذشته تيم فوتبالسايپا كه چند روزي بود مذاكرات خود را با مسوولان باشگاه سپاهان انجاممي‌داد امروز با حضور در اصفهان و گفت‌وگو با محمدرضا ساكت قرارداد خود رابراي مدت دو سال به امضا رساند.

- اميرحسين صادقي و حنيف عمرانزاده در هيات فوتبال حاضر شدند و قراردادهاي خود را با استقلال به ثبترساندند. اميرحسين صادقي مدافع فصل گذشته تيم مس كرمان با قرارداد 2 سالهو حنيف عمران زاده مدافع تيم فوتبال پاس همدان با قرارداد يك ساله بهاستقلال پيوستند.

- جواد كاظميان امروز با حضور در دفتر باشگاه عجمان قرارداد خود را با اين تيم اماراتي براي يك سال ديگر تمديد كرد.

- داوود حقی و احمد تقوی، دو هافبك فصل گذشته تيم فوتبال راه آهن با تيم صباي قم قرارداد امضا كردند.

- فریدون زندی، هافبك تيم ملي فوتبال ايران براي انتقال به استيل آذين با مسئولان اين تيم به توافق نهايي رسيد.

- مجتبي و مهدي شيري و شيث رضايي صبح امروز با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با باشگاه پرسپوليس ثبت كردند.

- مهرداد پولادی هافبک تیم استقلال تهران امروز پس از توافق نهایی بامسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز راهی این شهر شد تا قرارداد خود را درهیئت فوتبال تبریز ثبت کند.

- استيلي صبح امروز قرارداديكساله‌اش را با استيل‌آذين امضا كرد. در ضمن سعيد عزيزيان و مرزبان دودستيار ديگر استيلي هم قرارداد خود را امضا كردند و قرار است فعاليت خودرا به صورت رسمي در اين باشگاه آغاز كنند. گفتني است كه تمريناتاستيل‌آذين به زودي آغاز خواهد شد.

- سعید قزلچکی بازیکن 27ساله فصل گذشته تیم تربیت یزد كه در رقابتهاي ليگ دسته اول حضور داشت، باانعقاد قرارداد رسمی به جمع نارنجی پوشان سایپا اضافه شد.

- خسرو حیدری، هافبک تيم فوتبال استقلال تهران با بيان اينکه از چند تيمخارجي پيشنهادهايي دارد،گفت: در صورتي که با خارجي ها به توافق برسم ازاستقلال جدا مي شوم.منبع ارین اسپورت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”