لوئیز فابیانو می‏تواند سویا را ترک کند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

لوئیز فابیانو می‏تواند سویا را ترک کند

پست توسط bahmanwolf »

مدیر برنامه‏های " لوئیز فابیانو " اعلام کرد احتمال جدایی این مهاجم برزیلی از سویا وجود دارد.

"فابیانو " با درخشش در رقابت‏های جام کنفدراسیون‏ها و قهرمانی با تیم ملیبرزیل مورد توجه تیم‏های بزرگی همچون منچستر یونایتد، میلان، بارسلونا ومنچستر سیتی قرار گرفته است و مدیر برنامه‏های این مهاجم 28 ساله معتقداست " فابیانو " با یک پیشنهاد بزرگ سویا را ترک خواهد کرد.

مدیربرنامه‏های " فابیانو " گفت: « از علاقه میلان به فابیانو خبر دارم اما منهیچ تماس رسمی با آن‏ها نداشته‏ام. من در رادیو و روزنامه‏ها از اینپیشنهادات با خبر شدم اما هنوز هیچ درخواست رسمی ارائه نشده است. »

اوافزود: « فابیانو می‏خواهد به این باشگاه ایتالیایی ملحق شود. هرفوتبالیستی از پیوستن به چنین باشگاه بزرگی خوشحال می‏شود. میلان یکباشگاه بزرگ جهانی است. در حال حاضر او بازیکن سویا است اما نمی‏توانمبگویم فصل آینده هم اینجا خواهد بود. او در سطح بازیکنانی همچون زلاتانابراهیموویچ، ساموئل اتوئو و امانوئل آدبایور است. 30 میلیون یورو مبغلیاست که یک باشگاه برای امضای قرارداد با این بازیکنان باید بپردازد. فکرنمی‏کنم سویا با مبغلی پایین‏تر از این فابیانو را بفروشد. »

منبع:اسکای اسپورت
تصویر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”