مدیر عامل استقلال: جباری بازیکن آزاد است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مدیر عامل استقلال: جباری بازیکن آزاد است

پست توسط bahmanwolf »

  باشگاه استقلال تهران گفت: مجتبي جباريبازيکن آزاد استقلال محسوب مي شود و به همين دليل اين بازيکن و باشگاهتعهدي نسبت به يکديگر ندارند و در تصميم گيرهاي هم دخالت نمي کنند.

اميررضاواعظ آشتياني روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در چندروز اخير صحبت هاي فراواني پيرامون استقلال و مجتبي جباري به گوش مي رسدکه همچنان ادامه دارد. همانطور که همه مي دانند جباري بازيکن آزاد محسوبمي شود و وي و باشگاه استقلال به يکديگر تعهدي نداشته و در کار يکديگر نيزدخالت نمي کنند.
آشتياني ادامه داد: همه باشگاه ها بايد به مربيان وبازيکناني که قراردادشان به اتمام رسيده و به نوعي آزاد محسوب مي شونداحترام بگذارند تا آنها با خيال راحت تيم مورد علاقه خود را در زمان مناسبانتخاب کرده و در آن فعاليت کنند.
مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ بهاين سئوال که تا چه زماني به جباري فرصت انتخاب داده ايد؟ تاکيد کرد: مابراي خودمان يک مقطع زماني تعريف کرده ايم که در اين مدت بازيکنان موردنظر مي توانند تصميمات خود را اتخاذ کنند و به طور طبيعي اگر اين زمان ازدست برود ديگر با آنها مذاکره نخواهيم کرد.
** کوشکي قراردادش را تمديد مي کند
واعظآشتياني درخصوص وضعيت چند بازيکن ديگر استقلال از جمله بيژن کوشکي نيزيادآور شد: مشکلات کوشکي، برطرف شده است و اين مدافع امروز براي تمديدقرارداد به باشگاه مي آيد.
وي با اشاره به وضعيت مبهم مهدي اميرآبادينيز، تصريح کرد: در چند روز گذشته صحبت هاي خود را با اميرآبادي انجامداده ايم و قرار شد اين بازيکن تا چند روز آينده به ما پاسخ نهايي خود راارائه دهد.
** تمرينات از شنبه آينده کامل مي شود
مديرعاملباشگاه استقلال در ادامه صحبت هايش گفت: خوشبختانه تمرينات خود را هرچندبا بازيکنان اندک،‌ آغاز کرده ايم و اين تمرينات با اتمام مرخصي ملي پوشانو حضور آنها در کنار ساير بازيکنان، از شنبه هفته آينده کامل تر مي شود.
ويادامه داد: هم اکنون تيم استقلال با حضور بيژن کوشکي 19 بازيکن را دراختيار گرفته و جاي چند بازيکن را نيز براي فرصت هاي بعدي خالي گذاشته است.
واعظآشتياني در پاسخ به سئوالي مبني بر وضعيت جان واريو و رينالدو نيز خاطرنشان ساخت: مطالبات اين بازيکنان پرداخت شده و آنها فرداشب به تهران بازميگردند تا در روزهاي بعدي به جمع بازيکنان ديگر اضافه شده و تمرينات خود رابا تيم دنيال کنند.
** به ترکيه مي رويم
مديرعاملباشگاه استقلال درخصوص اردوي آماده سازي استقلال در خارج از کشور، افزود:بعد از مذاکرات فراوان سرانجام به اين نتيجه رسيديم که اردوي خود را درکشور ترکيه برپا کنيم.به همين دليل به احتمال زياد تيم در تاريخ 18 تير بهترکيه اعزام مي شود.
وي در پايان درخصوص جشن قهرماني استقلال نيز گفت:قرار نيست مراسمي به نام جشن برپا کنيم بلکه نام مراسم را تقدير ازبازيکنان نهاده ايم که قرار است در زمان تعيين شده،انجام گيرد.


منبع:ایرنا تصویر 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”