عنايتى: منتظر لنگه كفش چهارمم باشيد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

عنايتى: منتظر لنگه كفش چهارمم باشيد

پست توسط bahmanwolf »

تصویر

رضا عنايتى روز گذشته رسماً استقلالى شد. اين مهاجم با حضور در هيأتفوتبال استان تهران قرارداد خود با استقلال را به ثبت رساند تا به دنبالرقابت جدى با ديگر مهاجمان نامى و آبى پوش باشد.
• قراردادت با استقلال را در هيأت فوتبال ثبت كردى. انگيزه ات از حضور دوباره در تيم آبى چيست؟
-از اينكه به تيم سابق خودم برگشتم خوشحال هستم. انگيزه زيادى براى حضور دراستقلال داشتم. اميدوارم در فصل جديد بهترين بازى هايم را براى استقلالانجام دهم. همه بايد براى موفقيت استقلال در تلاش باشيم تا در نهايت بهعنوان قهرمانى برسيم.
• در تمرينات استقلال شركت كردى. حال و هواى اين تيم به نسبت ۲،۳ فصل پيش چقدر تغيير پيدا كرده است؟
-خب هنوز به دليل تكميل نشدن تيم فضاى تمرينات آنقدر گرم نيست. اميدوارمبچه هاى ديگر هم زودتر به جمع ما اضافه شوند تا حال و هواى تمرينات تيمبهتر شود. خدا را شكر استقلال مهره هاى خوبى را براى فصل جديد جذب كرده تاانشاءالله با قدرت تمام براى قهرمانى بجنگيم.
• در النصر نتوانستى به اهدافت برسى، فكر مى كنى در استقلال روزهاى خوبى را بتوانى دنبال كنى؟
-آنجا شرايط دلخواه من نبود. در امارات روزهاى سختى را دنبال كردم. واقعاًزندگى در غربت برايم سخت بود. حالا كه به ايران آمده ام، دوست دارم مثلهميشه به عنوان يك بازيكن گلزن به ميدان بروم. استقلال اولويت اول من بودو به همين دليل خيلى زود با اين تيم به توافق رسيدم.
• چقدر نسبت به مرفاوى شناخت دارى؟
-مرفاوى ۶ ۵، سال است كه كار مربيگرى خود را به صورت حرفه اى شروع كردهاست. حتماً شناخت كافى هم از تيم دارد. اگر استقلال در فصل جديد واردحاشيه نشود، مرفاوى مى تواند تيم را قهرمان كند. ما بايد با يكدلى و اتحادهم ، همه چيز را براى قهرمانى استقلال فراهم كنيم.
• مى گويند مرفاوى به خوبى بلد نيست با حاشيه ها مبارزه كند. نظر تو در اين رابطه چيست؟
-نه من فكر نمى كنم اينطور باشد. مرفاوى به اندازه كافى تجربه دارد. اگر ۳فصل پيش حاشيه ها سراغ تيم او را نگرفته بودند استقلال حتماً قهرمان مىشد. با توجه به اين مسأله من فكر مى كنم مرفاوى از تجارب گذشته اش به خوبىبهره ببرد تا همه چيز براى سربلندى استقلال فراهم باشد.
• قبول دارى در خط حمله استقلال ترافيك خيلى زياد است.
-ما در تيم چند مهاجم خوب و آماده داريم اما به طور حتم بازيكنى كه درتمرينات از همه آماده تر باشد فيكس استقلال مى شود. در اين رابطه هربازيكنى بايد توانايى هاى خودش را به اثبات برساند. هميشه تيمى موفق استكه رقابت در آن بالا باشد.
• در خط حمله استقلال با اكبرپور راحت تر هستى؟
- نه براى من فرقى نمى كند كه در كنار كدام مهاجم قرار بگيرم. با همه مهاجمان استقلال راحت هستم.
•زوج خط حمله برهانى و اكبرپور هم در فصل گذشته خوب عمل كردند. حالا خودتفكر مى كنى زوج خط حمله استقلال در فصل جديد با كدام بازيكنان تشكيل شود؟
-اين را سرمربى تشخيص مى دهد و من نمى توانم در ارتباط با اين مسأله نظرىبدهم. مطمئناً كادرفنى باتوجه به موفقيت تيم زوج خط حمله را انتخاب مىكنند.
• شنيده مى شود اكبرپور به خاطر بازگشت تو به استقلال قيد جدايى را زده است.
-سياوش نسبت به من خيلى لطف دارد. يكى از انگيزه هاى من هم براى بازگشت بهاستقلال اين بود كه در كنار اكبرپور باشم. من و او روزهاى خوبى را دراستقلال داشتيم و من اميدوارم در فصل جديد هم بهترين بازى ها را براى تيمنشان دهيم.
• چقدر به آقاى گلى فكر مى كنى؟
-اول موفقيت استقلال برايم مهم است و بعد از آن به آقاى گلى فكر مى كنم. تابه حال ۳ بار به آقاى گلى رسيده ام تا ۳ لنگه كفش را داشته باشم. در فصلجديد هم با رسيدن به آقاى گلى يك لنگه كفش ديگر مى گيرم تا ۲ جفت كفشداشته باشم.
• عنايتى چقدر احتمال نيمكت نشينى اش در استقلال را مى دهد؟
-فكر نمى كنم اين اتفاق صورت بگيرد. من براى فيكس شدن به استقلال آمده ام.در فصل جديد هم حرف براى گفتن زياد دارم اما به هر حال براى رسيدن به اينهدف بايد تلاشم را دو برابر كنم. تا زمانى كه آماده نباشم، به صورت ثابتبراى استقلال به ميدان نمى روم.
• استقلال را در فصل جديد چطور مى بينى؟
-بايد با قدرت تمام به مسابقات پا بگذاريم. اگر از الان هدفمند نباشيم درادامه راه هم به موفقيت نمى رسيم. من بر اين عقيده هستم كه استقلال بايددر بازى هاى آسيايى حرف براى گفتن زياد داشته باشد. در رقابت هاى آسيايىافتخار زياد داريم و به همين دليل بايد از حيثيتمان دفاع كنيم. مناميدوارم با حمايت هاى لازم همه چيز براى سربلندى استقلال فراهم شود تا مابا قهرمانى باعث خوشحالى هوادارانمان شويم.
منبع: ابرار ورزشی
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”