تلاش مجدد چلسی برای جذب پاتو

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

تلاش مجدد چلسی برای جذب پاتو

پست توسط bahmanwolf »

نماینده باشگاه چلسی دیروز در میلان بود تا درخواست جدیدی را برای خریداری "اردک برزیلی "ارائه کند

سایت گل: به رغم آنکه آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان اعلامکرده پاتو100% غیر قابل فروش است، ولی سران باشگاه چلسی پیشنهاد جدیدی رابرای خریداری این ستاره 19 ساله ارائه کرده اند تا بلکه بتوانند او را بهاستمفورد بریج ببرند.
به نقل از روزنامه گاتزتادلوسپورت، ولادو لمیچ، دست راست رومنآبراموویچ، مالک ثروتمند روس باشگاه چلسی دیروز در میلان بوده و در دفتراین تیم مذاکراتی را انجام داده است. البته این طور به نظر می رسد که اینمذاکرات ارتباطی به انتقال احتمالی آندره آ پیرلو، ستاره مورد نظر کارلوآنچلوتی ندارد و به منظور ارائه پیشنهاد 60 میلیون یورویی سران باشگاهلندنی برای به خدمت گرفتن ستاره جوان برزیلی باشگاه روسونری انجام شدهاست.
گالیانی ماه گذشته درخواست 50 میلیون یورویی سران چلسی برای خرید پاتورا در کرده و اعلام کردکه پس از به فروش رساندن کاکا، سران میلان قصد فروشدیگر ستاره برزیلی شان را ندارند. پاتو ماه گذشته اعلام کرده بود که درمورد آینده اش با آنچلوتی مشورت کرده و تصمیم خواهد گرفت و البته بعد ازآن گفته هایش را اصلاح کرد ولی از سوی دیگر گالیانی آماده است تا پیشنهادتمدید قرارداد با بهبود دستمزد را به ستاره برزیلی ارائه کرده تا بتوانداو را در سن سیرو نگاه دارد.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”