بازي کم نقص ايتاليا، کار آلمانهاي مغرور را تمام کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4503 بار
سپاس‌های دریافتی: 4332 بار
تماس:

بازي کم نقص ايتاليا، کار آلمانهاي مغرور را تمام کرد

پست توسط Reza6662 »

ايتاليا ميزبان مسابقات را حذف کرد تا فيناليست شود
سه شنبه 04 ژوئيه - 13 تير

[External Link Removed for Guests]

داور: بينتو آرچونديا از مکزيک

20:00 (لندن) - 22:30(تهران)

ايتاليا با زدن دو گل در سه دقيقه نهايی بازی با آلمان، ميزبان مسابقات را حذف کرده و به فينال مسابقات راه يافته است تا منتظر ديدار با فرانسه يا پرتغال باشد.

بازی تا دقايق پايانی 15 دقيقه دوم وقت اضافی بدون گل بود و انتظار می رفت به ضربات پنالتی کشيده شود.

اين نخستين بازی مرحله نيمه نهايی جام جهانی آلمان 2006 است.

ايتاليا با پيروزی 3 بر صفر در مقابل اوکراين و آلمان با شکست دادن آرژانتين در ضربات پنالتی به اين مرحله راه يافته اند.

در اين بازی آلمان، تورستن فرينگز از بازيکنان کليدی خود را که از سوی فيفا به خاطر جنجال پس از بای با آرژانتين محروم شده، در اختيار ندارد.

اين دو تيم 28 بار به مقابل هم رفته اند که سهم ايتاليا 13 برد و سهم آلمان 7 برد بوده و نتيجه 8 بازی مساوی شده است.

هر دو تيم سه بار عنوان قهرمانی جام جهانی را در اختيار دارند که پس از برزيل پرافتخارترين تيمهای تاريخ جام جهانی هستند.

اين دو تيم تنها يکبار ديگر در نيمه نهايی بازيهای جام جهانی 1970به ديدار هم رفتند که ايتاليا در وقت اضافی موفق به شکست حريف شد و به فينال راه يافت.

مهمترين ديدار ايتاليا و آلمان در قالب بازيهای جام جهانی به فينال جام 1982 باز می گردد که ايتاليا توانست با تحميل شکست 3 بر 1 بر آلمان قهرمانی جام را از آن خود کند.

آلمانی ها که در 16 دوره جام حضور داشته اند در صورت پيروزی در مقابل ايتاليا، نخستين کشوری خواهند بود که هشت بار به فينال بازيهای جام جهانی راه يافته است.

ترکیب اصلی دو تیم:
آلمان: لمان، فردريش، متسلدر، مرتساکر، لام، اشنايدر، بورفسکی، بالاک، کل، پودولسکی، کلوزه.
ايتاليا: بوفون، زامبوراتا، ماتراتسی، کاناوارو، کامورانسی، گروسو، پروتا، پیرلو، گاتوسو، توتی، تونی.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

واقعا كه ايتاليا حقش بود كه اين بازي رو ببره
الحق كه خوب بازي كرد
ولي دلم به حال المانياي بيچاره سوخت
گريه ي بالاك...... :-P
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

بازي خيالي قشنگي بود
مخصوصا دقايق آخر كه ايتاليا شگفتي آفريد :-)
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

akhavan_a, متاسفانه دقيقا من اواخر نيمه اول وقت اضافه خوابم برد و وقتي بلند شدم که ديگه بازي تموم شده بود
اينهمه صبر کردم دقيقا همون موقعي که بازي گلهاش شروع شد من خوابم برد الانم که اينجام :-?
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”