زيدان: پرتغال را دست كم نمي‌گيريم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
اخراج شده
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران - پونک
سپاس‌های دریافتی: 24 بار
تماس:

زيدان: پرتغال را دست كم نمي‌گيريم

پست توسط Nokia N93 »

بازيكن ارزشمند تيم ملي فوتبال فرانسه در آستانه جدال حساس تيمش مقابل پرتغال، خاطر نشان كرد كه هيچگاه اين تيم را دست كم نخواهند گرفت.

به گزارش رويترز، زين الدين زيدان گفت: سطح فوتبال ما بالاست اما فاصله زيادي ميان ما و آنها وجود ندارد. پرتغال نيز در فوتبال حرفه‌اي امروز صاحب سبك است. بايد خيلي مراقب آنها باشيم چرا كه ستارگان بسيار فرصت‌طلبي در اين تيم حضور دارند.

كاپيتان تيم ملي فوتبال فرانسه در ادامه خاطرنشان كرد: مصاف پرتغال و فرانسه برخلاف آنچه كه كارشناسان تصور مي‌كنند، تقابل مطلق انديشه‌هاي مربيان دو تيم نيست، بلكه اين خود بازيكنان هستند كه سرنوشت تيم فيناليست را رقم خواهند زد. وي تصريح كرد: فرانسه براي كسب عنوان قهرماني جام جهاني آلمان آمده و مقابل پرتغال حذف نخواهد شد. دوستداران تيم فرانسه در بازي فردا شب برابر پرتغال شاهد اقتدار فرانسه خواهند بود
تصویر

[External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
محل اقامت: زیر آسمون خدا
سپاس‌های دریافتی: 407 بار
تماس:

پست توسط آرمان »

تا الان تجربه نشان داده که تيم هاي مغروري مثل برزيل و آلمان و اسپانيا يکي پس از ديگري حذف مي شوند،
در مورد پرتغال هم شک نکنيد که امشب با شاهکارهاي زيدان و گل هاي هانري حتماً مي بريم و مي رويم به
فينال.........
Major
Major
محل اقامت: www.aerospacetalk.ir
سپاس‌های دریافتی: 37 بار
تماس:

پست توسط Tomcattter »

آرمان,
من حاضر به پیش بینی برد تیم پرتغال هستم و حاضرم با شما در این رابطه شرط ببندم :-)
در مورد زیدان که خیلی از بازی زیبایی که میکنه خوشم میاد و امیدورام که تصمیمشو مبنی بر بازنشستگی از فوتبال
تغییر بده :)
در مورد آنری هم ..........
براي غلبه بر ظلمت كافي است چراغ روشن كنيم ، چون نمي توان ظلمت را روشن كرد .
سایت مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی
وبلاگ من
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”