عليزاده: من به درد تيم هاى بزرگ نمى خورم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

عليزاده: من به درد تيم هاى بزرگ نمى خورم

پست توسط bahmanwolf »

عليزاده با جدايى از استقلال قصد لژيونر شدن دارد.او با تيم هاى قطرى و اماراتى وارد مذاكره شده تا حتى در خارج از كشور همبه ميدان برود. گفت وگو با مهاجم فصل گذشته استقلال را مى خوانيد:
• بحث لژيونر شدنت چقدر جدى است؟
-با مسئولان باشگاه هاى اماراتى و قطرى صحبت كرده ام كه خوشبختانه به توافقهم رسيديم. با اين حال به خدا توكل مى كنم. هر چه او صلاح بداند همان مىشود.
• يعنى امكانش است فصل بعد در خارج از كشور بازى كنى؟
-بين انتخاب تيم اماراتى و قطرى دچار شك هستم. سفر كوتاهى به اين 2 كشورداشتيم. 80 90، درصد از كار تمام شده و انشاءالله تا چند روز آينده تيممرا معرفى مى كنم.
• اگر با تيم هاى خارجى به توافق نرسيدى به عضويت چه تيمى در مى آيى؟
- گزينه زياد دارم. با 2 3، تيم داخلى هم وارد صحبت شده ام اما با اين حال احتمال لژيونر شدنم بيشتر است.
• با استقلال هم تسويه حساب كرده اى؟
- يك چك براى شهريورماه گرفته ام كه مبلغ 37 ميليون تومان است. اميدوارم در تاريخ مقرر چكم پاس شود.
• از استقلال جدا شدى. چه احساسى دارى؟
-خب من 3 4، سال در اين تيم حضور داشتم و واقعاً خيلى برايم سخت بود كهپيراهن آبى را كنار بگذارم. استقلال الان هم خانه من است و به همين دليلبراى اين تيم آرزوى موفقيت دارم.
• علت اصلى جدايى ات از استقلال چه بود؟
-من سال سختى را در استقلال سپرى كردم. دوست داشتم با جدايى از اين تيمروحم آسوده شود. با شلوغى ميانه خوبى ندارم. اصلاً من به درد تيم هاى بزرگنمى خورم.
• چرا؟
- در تيم هاى بزرگ با كوچكترين اشتباه زير ذره بين قرار مى گيرى. همه از تو توقع دارند. اين شرايط براى من جالب نبود.
• استقلال را در فصل جديد چطور مى بينى؟
- كار خيلى سختى پيش رو دارند.
• به چه دليل؟
-حداقل كارى كه استقلالى ها بايد بكنند اين است كه نتايج فصل گذشته راجبران كنند. به همين دليل آنها بايد در فصل جديد خيلى آماده باشند.
• مرفاوى مى تواند استقلال را جمع كند؟
-او تجربه مربيگرى در استقلال را دارد. اگر در كارهايش دخالت نكنند حتماًموفق مى شود. او مربى جوانى است و با كنترل حاشيه مى تواند استقلال راقهرمان كند.

منبع:ابرار  
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”