ونگر، خوشحال از فروش آدبایور

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

ونگر، خوشحال از فروش آدبایور

پست توسط bahmanwolf »

سایت گل: پس از آنکه به یکباره خبر پیوستن امانوئل آدبایور بهمنچسترسیتی بر روی وب سایتهای خبری منتشر شد، آرسن ونگر، مربی فرانسویآرسنال در صحبتهایی به اظهار نظر در این رابطه پرداخت. به نقل از روزنامهدیلی میل، این مربی فرانسوی از اینکه توانسته ستاره تیمش را با قیمت 22میلیون پوند روانه منچستر کند، بسیار خوشحال است و از سوی دیگر روندانقلابی تیم هیوز با سرعت بالایی به پیش می رود.
آدبایور که در رقابتهای فصل 8-2007 توانسته بود 30 گل را برای توپچی هابه ثمر برساند، یکی از پرطرفدارترین مهاجمان حاضر در بازار نقل و انتقالاتبود و تیمهایی از جمله بارسلونا و میلان با درخواستهایی 30 میلیون پوندیآماده خرید این ستاره توگویی بودند که البته پیشنهاد هر دو تیم با پاسخمنفی سران آرسنال مواجه شد. عدم درخشش این ستاره توگویی در ترکیب آرسنالدر رقابتهای فصل گذشته لیگ برتر، فروش او در تابستان امسال را محتمل تر میساخت و سران آرسنال نیز آماده بودند تا این ستاره را با پیشنهاد مناسبی بهفروش برسانند. از سوی دیگر سران منچسترسیتی نیز با وجود در اختیار داشتنروکه سانتا کروس و تبس ، به سراغ این ستاره آمدند.
روزنامه دیلی میل در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که رفتارتندخویانه آدبایور در رختکن آرسنال در نهایت منتهی به فروش این ستاره شد ویا دست کم ونگر را متقاعد کرد که می تواند بدون ستاره آفریقایی اش سر کند.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”