وين روني ، رونالدو را تهديد كرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
اخراج شده
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران - پونک
سپاس‌های دریافتی: 24 بار
تماس:

رونالدو: من و روني هنوز با هم دوست هستيم

پست توسط Nokia N93 »

كريستيانو رونالدو، ستاره جنجالي پرتغال در مصاحبه با روزنامه سان لندن گفت: من وروني هنوز هم با هم دوست صميمي هستيم و هيچ مشكلي با هم نداريم.

به گزارش فارس، رونالدو افزود: خطاي من بر روي روني بسيار سطحي بود، از او عذرخواهي كردم اما روني نتوانست بر اعصابش مسلط شود. اعتراض من به داور نيز درست بود چرا كه اگر داور با يك تذكر به روني، كار را تمام مي‌كرد واقعاً بي‌انصافي بود.

وي اضافه كرد: ‌بايد به وضوح بگويم كه ارتباط بسيار خوب من و روني از بين نرفته است و ما بزودي در تمرينات منچستر يونايتد يكديگر را ملاقات خواهيم كرد. من پس از بازي براي روني SMS فرستادم و از او عذرخواهي كردم، او نيز با من صحبت كرد و جنجالي كه مطبوعات اسپانيا، ايتاليا، و انگلستان درست كرده‌اند هرگز صحت ندارد و براي فروش بيشتر اين كار را مي كنند.
تصویر

[External Link Removed for Guests]
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

وين روني ، رونالدو را تهديد كرد

پست توسط hamed6248 »

مهاجم تيم ملي فوتبال انگليس ،" كريستيانو رونالدو " را به انتقام و كتك زدنش تهديد كرده‌است.
نشريه وزرشي "ليكوس" روز سه‌شنبه به نقل از روزنامه "سان" نوشت: كارت قرمز " وين روني " مهاجم ‪ ۲۰‬ساله تيم ملي فوتبال انگلستان در مرحله يك چهارم اين رقابت‌ها برابر پرتغال، همچنان از عناوين اخبار ورزشي است.
به نوشته اين نشريه، "وين روني"، مقصر اصلي اخراجش در اين ديدار را "كريستيانو رونالدو" مي‌داند.
روني معتقد است كه رونالدو ر اين ديدار از " هوراكيد اليزوندو" داور ديدار خواسته است كه به او كارت قرمز نشان دهد.
اين نشريه به نقل از " روني" روني آورده است كه اگر با او (رونالدو) روبه‌رو شوم، قطعه قطعه‌اش خواهم كرد.
از سوي ديگر " كريستيانو رونالدو" با رد اين اتهامات گفته است كه چنين ادعايي صحت ندارد و روني از دوستان من به‌شمار مي‌رود.
اين نشريه در ادامه به نقل از رونالدو آورده است: من تنها به داور گفتم عملي كه " وين روني " انجام داده، خطا مي‌باشد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

بالاخره نفهميديم اين دوتا باهم خوبن يا بد شدن ؟؟ :-(
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4503 بار
سپاس‌های دریافتی: 4332 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 »

hamed6248,
روني معتقد است كه رونالدو ر اين ديدار از " هوراكيد اليزوندو" داور ديدار خواسته است كه به او كارت قرمز نشان دهد.

نتيجهء اخلاقي: هرکس زودتر کارت قرمز براي رقيبش درخواست کند، او موفق است.
نتيجهء اخلاقي براي وين روني: از اين به بعد بايد به جاي اعتراض، کارت قرمز درخواست کند. :::P :::P
 [External Link Removed for Guests]    
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”