مونتاری: زلاتان می ماند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مونتاری: زلاتان می ماند

پست توسط bahmanwolf »

سایت گل: سولی مونتاری، ستاره اینتربر این نکته تاکید کرده که به رغمشایعاتی که به گوش می رسد، زلاتان ایبراهیموویچ فصل آینده را در اینترسپری خواهد کرد و از سن سیرو جدا نخواهد شد.
این در حالی است که ستاره سوئدی اینتر در تابستان امسال مورد توجهسران باشگاه های زیادی قرارداشت و بسیاری خواهان جذب او بودند.رئالمادرید، بارسلونا و منچستر یونایتد به دنبال خرید او بودند و اخیرا نیزسران چلسی پیشنهاد مبادله او با دیدیه دروگبا را ارائه نمودند. به رغمتمام این شایعات، مونتاری معتقد است که ایبرا در رختکن سن سیرو خواهد ماند.
او در گفت و گو با اسکای سپورت ایتالیا گفت:« زلاتان بازیکن خوبی است،مثل سایر بازیکنان تیم ما. او به ما گفته که در اینتر می ماند. زلاتاناینجا و پیش ماست، پس کجا قرار است برود؟ او هیچ جا نمی رود.» مونتاری درادامه با تحسین عملکرد نرآتزوری در بازار نقل و انتقالات اعلام کرد که ازپیوستن تیاگو موتا به این تیم احساس خطر نمی کند و گفت:« رقابتی در کارنخواهد بود. اینتر ستاره های بزرگی دارد و مربی در نهایت تصمیم خواهد گرفت که چه بازیکنانی را به زمین بفرستد. من همیشه با تمام انرژی به تمریناتمی پردازم و باید دید که چه رخ خواهد داد.»
تصویر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”