عنایتی: سیاوش 3 آقاي گل به فوتبال ايران تحويل داد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

عنایتی: سیاوش 3 آقاي گل به فوتبال ايران تحويل داد

پست توسط bahmanwolf »

تصویر

بازگشت رضا عنايتي به ليگ برتر و قرار گرفتن او دركنار مهاجماني نظير سياوش اكبرپور و آرش برهاني مسلما خط حمله خطرناكي رادر استقلال به وجود خواهد آورد.

رضا عنايتي مهاجم استقلال در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره اين موضوع و ساير مسائل مطرح در مورد استقلال و به سئوالات پاسخ داد.

آرش برهاني در گفت‌وگويي اعلام كرده كه خط حمله استقلال در اين فصل بيشتر از 100 گل به ثمر خواهد رساند.نظر توچيست؟

بعيدمي‌دانم آرش چنين حرفي زده باشد. چون مسلما ما عناصر خط حمله هيچ گاهنمي‌خواهيم حساسيت‌ها و استرس‌ها را نسبت به خودمان افزايش دهيم ضمن آنكهدر حال حاضر دغدغه اصلي ما به موضوع ديگري بازمي‌گردد.

دغدغه اصلي تو و ساير بازيكنان استقلال به چه موضوعي بازمي‌گردد؟

اينكهدر فصل آينده سنت‌شكني كنيم و براي اولين بار تيم قهرمان را 2 سال متواليقهرمان ليگ كنيم. براي عملي شدن اين كار هم فقط به برد و جمع كردن 3امتياز هر ديدار بايد توجه كنيم.

اما تجربه چند ليگ قبلي نشان مي‌دهد كه اين كار شدني نيست؟

منفكر مي‌كنم قهرمانان ليگ در چند سال گذشته در باد قهرماني‌شان خوابيده‌انداما با صحبتها و مسائلي كه مديريت و كادر فني استقلال مطرح كرده ما امسالبار ديگر قهرماني در ليگ برتر و حتي ليگ قهرمان آسيا را جدي خواهيم گرفت.

رضا عنايتي بعد از كسب عنوان آقاي گلي، در بازگشت چه انگيزه‌اي براي موفقيت در استقلال دارد؟

استقلالتيم محبوب من است و از 3 سال حضور در اين تيم دو عنوان آقاي گلي به دستآوردم. بهترين خاطراتم با استقلال و هواداران آن رقم خورد، مسلما دربازگشت هم تنها مي‌خواهم بار ديگر آن خاطرات را تكرار و مانند 3 سال قبليحضورم در اين تيم افتخارآفريني كنم.

اما برخي منتقدان سن بالاي تو را مانع تكرار موفقيت‌هاي قبلي مي‌دانند.

منفكر مي‌كنم 32 سال سن چندان زيادي براي يك بازيكن نيست. به آن دوستاني كهسن من را مطرح مي‌كنند و از اين بابت از من انتقاد مي‌كنند مي‌گويم كهآماده مبارزه با هر بازيكني هستم و آماده‌ام به لحاظ بدني و هر تستي كهتعيين مي‌شود در حوزه فوتبال حضور يابم.

توقع از خط حمله استقلال و رضا عنايتي واقعا بالا است، مي‌تواني اين انتظارات را برآورده سازي؟

شايديكي از استرس‌هاي اصلي من در اين فصل همين موضوع باشد و واقعا نمي‌دانم بهچه شكل اين استرس را از خودم دور كنم اما امسال هم در كنار موفقيت تيم سعيمي‌كنم آمار گلزني‌ام دو رقمي باشد.

سياوش اكبرپور در مصاحبه اي گفته كه در اين فصل رضا عنايتي را آقاي گل مي كنم.نظر تو چيست؟

اكبرپوربازيكني با قابليت بالاست. فكر مي‌كنم رسانه‌ها كمتر از اين موضوع نوشتنداما در چند سال اخير هر بازيكني كه كنار سياوش اكبرپور بازي كرده معمولاآقاي گل شده. شخصا 2 سال از سه سال حضورم در استقلال را در كنار اكبرپورآقاي گل شدم و فكر مي‌كنم در 4 سال حضور اكبرپور او 3 آقاي گل را تحويلفوتبال ايران داده كه اين موضوع در نوع خود يك ركورد محسوب مي‌شود وفضاسازي، تكنيك و دوندگي سياوش واقعا مثال‌زدني است.

اما اين حقيقت نيز وجود دارد كه شايد مرفاوي مجبور شود يكي از 3 عنصر تهاجمي‌اش را در برخي بازي‌ها نيمكت‌نشين كند.

بالاخرهنيمكت‌نشيني براي هر بازيكني سخت است و مطمئنا سرمربي در هر بازي تنها بهموفقيت تيمش فكر مي‌كند و تمام بازيكنان ما نيز با اين واقعيت رودرروهستند كه شايد در برخي بازي‌ها نيمكت‌نشين شوند.

در رابطه با اولين بازي استقلال برابر سپاهان چه صحبتي داري؟

فكرمي‌كنم در وهله اول بايد به بدون تماشاگر بودن بازي پرداخت ديداري كه شايد90 يا 100 هزار تماشاگر را به ورزشگاه مي‌كشاند به همين دليل هم اميدوارمكميته انضباطي و فدراسيون تصميم خود را تغيير دهند. سپاهان و ما جزومدعيان قهرماني هستيم و مسلما اين ديدار، بازي پاياپاي و سختي برايبازيكنان دو تيم و كادر فني‌شان خواهد بود.

حضور قلعه‌نويي چه انگيزه‌اي براي تو در ديدار با سپاهان دارد؟

مسلمادر وهله نخست از ديدن قلعه‌نويي خوشحال مي‌شوم اما براي من شخصا همهبازي‌ها جدي است و به يك اندازه حساسيت دارد. بنابراين اصولا بازيكنينيستم كه با حضور يك نفر احساساتي و تحريك شوم.

منبع:فوتبال  
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”