فرگوسن: رونالدو می‏تواند به منچستر بازگردد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

فرگوسن: رونالدو می‏تواند به منچستر بازگردد

پست توسط bahmanwolf »

تصویر
: " سرالکس فرگوسن " سرمربی منچستر یونایتد اعلام کرد، " کریستیانورونالدو " هافبک پرتغالی رئال مادرید می‏تواند یک روز به اولدترافوردبازگردد.

" فرگوسن " گفت: « کسی نمی‏داند، ممکن است کریس رونالدوبه منچستر یونایتد بازگردد. او یونایتد را دوست دارد. اگر به 6 سال گذشتهکه او در کنار ما بوده نگاه کنیم، او هیچ تمرینی را از دست نداده است. یکیاز چیزهایی که او را بالاتر از سایر بازیکنان قرار می‏دهد، این است هرگزمصدوم نشد و همیشه بازی می‏کرد. او فقط 24 سال دارد و هنوز می‏تواند بهاولدترافورد بازگردد. »

سرمربی اسکاتلندی شیاطین سرخ معتقد است " کارلوس ته‏وز " ستاره آرژانتینی که راهی منچستر سیتی شده، 25 میلیون پوند نمی‏ارزد.
اودر این باره می‏گوید: « زمانی که کارلوس در آرژانتین بود با او صحبت کردم.دیوید گیل(مدیر اجرایی یونایتد) نیز به کیا جورابچیان پیشنهادی ارائه کرد.من قبل از بازی با اینتر با ته‏وز صحبت کردم و او گفت که ما فقط باید باکیا جورابچیان مذاکره کنیم اما ما هیچ جوابی نگرفتیم. به نظر من ته‏وز 25میلیون پوند نمی‏ارزد، این قضاوت من است و شاید اشتباه می‏کنم. »

"فرگوسن " در عین حال از پیشنهاد 40 میلیون پوندی منچستر سیتی به " جان تری" کاپیتان چلسی دفاع کرد زیرا معتقد است تجربه " تری " بسیار بالا است واز همه مهمتر کاپیتان تیم ملی انگلیس محسوب می‏شود.

منبع:اسکای اسپورت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”