دومين محروم ليگ برتر استقلالي است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

دومين محروم ليگ برتر استقلالي است

پست توسط bahmanwolf »

برخلاف اخبار منتشره دومين بازيكن محروم ليگ نهم، مدافع تيم فوتبال استقلال تهران است.

بااعلام مهدي تاج در مورد محروميت دو بازيكن از بازي در ليگ برتر به دليلعدم رعايت منشور اخلاقي، گمانه زني‌ها براي شناسايي اين دو بازيكن بيش ازگذشته شده است. با توجه به اينكه سازمان ليگ اعلام كرده حاضر نيست نام ايندو بازيكن را مطرح كند، رسانه هاي مختلف با شايعه پراكني‌هاي خود برحساسيت اين موضوع مي‌افزايند.
پوشيده نيست كه يكي از بازيكنان محرومعليرضا نيكبخت‌واحدي است كه قبل از قرارداد رسمي وي با تيم تراكتورسازينيز اعلام شده بود وي به دليل عدم رعايت منشور اخلاقي حتي با دادن تعهد همنمي‌تواند در ليگ برتر بازي كند. اما بازيكن دوم بر خلاف تصور شيث رضايينيست. سازمان ليگ تاكيد كرده كه بازيكن محروم دوم مدافع پرسپوليس نيست.
دومينبازيكن محروم ليگ از جمع بازيكنان استقلال تهران است. گفته مي‌شود اينبازيكن حنيف عمران‌زاده است كه فصل گذشته در پاس همدان با مشكلاتي درزمينه انضباطي روبرو بوده و حتي براي حضور در استقلال مسئولان پاس به هميندليل حاضر نبودند رضايتنامه او را صادر كنند و حتي در همان زمان كاظماوليايي، مديرعامل پاس از مشكلات اخلاقي اين بازيكن سخن به ميان آورده بودولي در نهايت باشگاه پاس راضي به جدايي وي از اين تيم شد، اما سازمان ليگبه دليل همان مسائل وي را از حضور در ليگ نهم محروم كرده است.
غلامحسينمظلومي، مدير تيم استقلال در اين باره در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشيخبرگزاري فارس اظهار داشت: هنوز نامه‌اي از سازمان ليگ مبني بر محروميتاين بازيكن به ما نرسيده؛ فقط شنيده‌ام كه چنين تصميمي گرفته شده است.
ويافزود: با اجراي منشور اخلاقي موافق هستم و معتقدم بايد با بازيكناني كهاين منشور را رعايت نمي‌كنند برخورد شود. ما هم تابع تصميمات سازمان ليگهستيم.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”