امید اینتر به خرید اتوئو در 5شنبه

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

امید اینتر به خرید اتوئو در 5شنبه

پست توسط bahmanwolf »

تصویر

پس از آنکه سران اینتر نتوانستند در اولین دور از مذاکرات به نتیجهمطلوبشان برسند، آنها اعتقاد فراوانی دارند که می توانند در دور دوممذاکرات با ستاره موردنظرشان به توافق برسند.
سایت گل: سران اینتر ایمان دارند که می توانند روز پنجشنبه و در جریاندور دوم مذاکرات با ساموئل اتوئو، پاسخ مثبت ستاره کامرونی را گرفته و اورا به خدمت بگیرند. سران باشگاه ایتالیایی اولین دور مذاکرات را با خوسهماریس مسایس، مدیر برنامه های اتوئو آغاز کرده است و در انتظار توافقنهایی با او هستند.
اتوئو به عنوان بخشی از معامله انتقال زلاتان ایبراهیموویچ به بارسامحسوب می شود و بدین ترتیب ممکن است ستاره کامرونی راهی ایتالیا شود وزلاتان نیز رهسپار نوکمپ گردد. اتوئو دستمزدی سالیانه 12 میلیون یورو طلبکرده، معادل همان دستمزدی که ایبرا نیز دریافت می کند ولی سران اینترآماده اند تا تنها 9 میلیون یورو و البته پاداشهای لازم را به اتوئوپرداخت کنند که این هم رقم بدی نخواهد بود.
ماسیمو موراتی، رئیس نرآتزوری نیز اعتقاد دارد که همه چیز به زودی حلخواهد شد و او قادر خواهد بود تا گلزن کامرونی را متقاعد کند تا به اینتربپیوندد. روزنامه ال موندو دپورتیوو در گزارشی در این رابطه به نقل ازموراتی نوشته:« مذاکرات به جلو پیش می رود و اتوئو درخواست ما را خواهدپذیرفت و به تیم ما خواهد پیوست.»
پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا با بیان اینکه اگر توافقی حاصلنشود، اتوئو می تواند به بارسا بازگردد،در روند این انتقال دخالتی نکردهاست و این در حالی است که پیش از این گفته بود که اتوئو باید به اینتربپیوندد.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”