انتقال کاکا به رئال، نشانه خدا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

انتقال کاکا به رئال، نشانه خدا

پست توسط bahmanwolf »

تصویر همسر کاکا در اظهارنظرهایی روند انتقال همسرش از رختکن روسونری به فوتبال اسپانیا را مورد بررسی قرار داده است.

سایت گل:خبر انتقال نهایی کاکا از میلان به رئال مادرید روز هشتم ژوئنسال 2009 نهایی شد و این ستاره برزیلی برای 6 فصل آینده در تیم مادریدیتوپ خواهد زد و سران رئال نیز برای جذب او مبلغ 65 میلیون یورو هزینهکردند.
برای اولین بار از زمانی که کاکابه رئال پیوسته است، کارولینه سلیکو،همسر کاکا در صحبتهایی نظرش را در مورد این انتقال جنجالی و به ویژه مبلغیکه برای خرید کاکا پرداخت شده اعلام نموده و این را نشانه ای از سوی خدادانسته است.
همسر کاکا در گفت و گو با کوریره دلوسپورت در این رابطه گفت:« افرادزیادی هستند که به کمک ما نیاز دارند.من با خدا عهدی داشتم و در نهایتتوانستم پس از ازدواج با کاکا، آنچه را که خواسته بودم محقق کنم و ایننشانه ای بود که به خدا احترام گذاشته ام و اکنون من نشانه ای از خدادریافت می کنم و آن هم از طریق رئال مادرید است. چطور ممکن است در اینبحران شدید مالی در دنیا، چنین رقمی را برای خرید بازیکنی هزینه کند. اینبدین دلیل است که خدا پولی را در دستان تیم مادریدی قرار داد تا کاکا راخریداری کنند.به این ترتیب ما خواهیم توانست تا کلیسایی را در مادریدتاسیس کنیم تا مردم بتوانند صدایمان را بشنوند.»
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”