امکان انتقال فابیانو نیست

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

امکان انتقال فابیانو نیست

پست توسط bahmanwolf »

تصویرمدیر برنامه های ستاره برزیلی سویا درهای خروجی از این باشگاه به میلان را برای موکلش بسته می داند
سایت گل: این طور به نظرمی رسد که در حال حاضر که روند انتقال فابیانوبه سن سیرو متوقف شده است، لوئیس فابیانو می بایست فصل بعد را نیز در سویاسپری کند. خوسه فوئنتس مدیر برنامه های این ستاره برزیلی امروز اعلام کردهکه تقریباامیدی به صورت پذیرفتن این انتقال ندارد و گفت:« می دانم که شانسانتقال فابیانو به میلان را باید تمام شده دانست.
گفته می شود که بی خبری، خبر خوبی است ولی در این مورد، اوضاع برعکساست. سران باشگاه میلان پیشنهادی 14 میلیون یورویی را برای خرید لوئیسارائه کردند که رقم خوبی برای آغاز مذاکرات به نظر می رسید ولی آنها اصلارقم خود را افزایش ندادند که به نظر من مبلغ کافی برای خرید فابیانونیست.سران سویا نیز حاضر نیستند این بازیکن را زیر 20 میلیون یورو به فروشبرسانند. لوئیس فابیانو با 14 میلیون یورو فروخته نمی شود و این به معنایکم بها انگاشتن ستاره برزیلی است. ما تمایل زیادی داشتیم تا او را در تیمیبزرگ ببینیم و البته سران دو طرف نیز از این انتقال راضی باشند ولی سرانمیلان، به سان سران باشگاه های بزرگ رفتار نکردند.»
روزنامه آس همچنین گزارش می دهد که مونچی، مدیر ورزشی باشگاه سویا کهدر جریان مذاکرات برسر انتقال فابیانو بوده است نیز نمی داند که آیا اینستاره برزیلی در نهایت این تیم را ترک خواهد کرد یا نه .
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”