پیروزی پرگل استقلال برابر همنام اهوازی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پیروزی پرگل استقلال برابر همنام اهوازی

پست توسط bahmanwolf »

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی موفق شد در دیداری تدارکاتی برابر همتایآبی پوش اهوازی اش به پیروزی پرگلی دست یابد که تا دقیقه 79 مقابل این تیممتوقف شده بود.

تیم فوتبال استقلال تهران عصر چهارشنبه در دیداریتدارکاتی برابر استقلال اهواز به میدان رفت که در نهایت موفق شد برابرمیهمان خود به پیروزی 4 بر 2 دست یابد.

نیمه نخست این دیدار که درورزشگاه دستگردی و برابر حدود 1000 تماشاگر برگزار شد با تساوی بدون گل بهپایان رسید اما در نیمه دوم ابتدا تیم استقلال اهواز با اشتباه مجتبیجباری در ارسال پاس به عقب و خطای عمران زاده روی شریفات در محوطه جریمهصاحب ضربه پنالتی شد که میداوودی در دقیقه 50 این توپ را به گل برتری آبیپوشان اهواز تبدیل کرد.

در دقیقه 62 این دیدار غلامرضا عنایتی یکضربه پنالتی را از دست داد اما امید روانخواه در دقیقه 64 و فرهاد مجیدیدر دقیقه 70 دروازه استقلال اهواز را باز کردند تا شاگردان صمد مرفاوی ازمیهمان خود پیش بیفتند. البته این برتری 2 دقیقه بیشتر دوام نداشت زیرامیداوودی در دقیقه 72 گل تساوی استقلال اهواز را به ثمر رساند.

درنهایت آرش برهانی آقای گل هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر موفق شد دردقایق 79 و 81 دروازه شاگردان خداداد عزیزی را باز کند تا استقلال تهراندر این دیدار تدارکاتی برابر میهمان آبی پوش اهوازی اش به برتری دست یابد.

محمد محمدی، بیژن کوشکی، هادی شکوری، حنیف عمران زاده، حسینکاظمی، هاشم بیگ زاده، فابیو جانواریو، فرهاد مجیدی، رضا عنایتی، سیاوشاکبرپور و مهدی سیدصالحی برای تیم استقلال در نیمه نخست به میدان رفتنداما صمد مرفاوی برای نیمه دوم از وحید طالب لو، پژمان منتظری، امیرحسینصادقی، مهدی امیرآبادی، حنیف عمران زاده، امید روانخواه، مجتبی جباری،کیانوش رحمتی، فرهاد مجیدی، رضا عنایتی، آرش برهانی استفاده کرد.

نادرغبیشاوی (46- حمیدرضا بابایی)، فرانک آتسو، امیرحسین یوسفی (27- افشینکمایی)، حمیدرضا رجبی، مهدی دغاغله (35- اسماعیل شریفات)، محمد فعال،مصطفی بیژنی، محسن ارزانی، امیر شریفی، احمد مقدسی پور (40- میلادمیداوودی) و حسین ماهینی هم بازیکنان استقلال اهواز در این دیدار بودند.

حضورامیرواعظ آشتیانی و مرتضی محصص در ورزشگاه و هوشنگ نصیرزاده در کنار نیمکتکادر فنی استقلال اهواز از نکات جالب توجه این دیدار محسوب می شد.


منبع:مهر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”