كلينزمن: به ايتاليايي‌ها تبريك گفت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
اخراج شده
نمایه کاربر
پست: 859
تاریخ عضویت: جمعه 29 اردیبهشت 1385, 11:44 pm
محل اقامت: تهران - پونک
سپاس‌های دریافتی: 24 بار
تماس:

كلينزمن: به ايتاليايي‌ها تبريك گفت

پست توسط Nokia N93 »

سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان پس از شكست 2 بر صفر تيمش در مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2006 گفت: اين پيروزي بزرگ را به ليپي و مردم ايتاليا تبريك مي گويم.

به گزارش سايت جام جهاني، يورگن كلينزمن، سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان پس از شكست تيمش در مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2006 برابر تيم ملي فوتبال ايتاليا گفت: با هيچ زباني نمي توانم اين شكست تلخ را بيان كنم چرا كه تمامي روياهايمان برباد رفت.
وي افزود: در حالي يك گام بيشتر تا بازي فينال باقي نمانده بود مقابل ايتاليا از رسيدن به خواسته اصلي خود بازمانديم و نتوانستيم به بازي نهايي برسيم.

سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان تصريح كرد: من به بازيكنانم افتخار مي كنم و بعد از پايان مسابقه نيز اين نكته را به آنها گفتم و از تمامي بازيكنانم تشكر كردم.

كلينزمن ادامه داد: ما نشان داديم كه بهترين تيم جهان هستيم و البته در برابر ايتاليا فرصت هاي خوبي را از دست داديم؛ اما ما مقابل تيمي بازي كرديم كه از موقعيت هاي گلزني به خوبي استفاده كرده و با پيروزي زمين مسابقه را ترك كردند.

وي افزود: به ليپي و ايتاليايي ها تبريك مي گويم چرا كه بازي خيلي خوبي را انجام دادند و به مسابقه پاياني راه يافتند.

كلينزمن به ديدار رده بندي اشاره كرد و گفت: در بازي رده بندي بهترين بازي را انجام خواهيم داد تا مردم آلمان از تماشاي يك فوتبال زيبا لذت ببرند.

وي تاكيد كرد: با بازي هاي درخشان در جام جهاني به آينده فوتبال آلمان اميدوار شديم و با خوشبيني به سال هاي دور چشم خواهيم دوخت.
تصویر

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”