توره:سیتی برای کولو کوچک است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

توره:سیتی برای کولو کوچک است

پست توسط bahmanwolf »

سایت گل:یایا توره آب پاکی را برروی دستان سران منچسترسیتی ریخته و درمورد شایعاتی که در مورد انتقال احتمالی برادرش به این تیم به گوش می رسدپاسخ داده است.
یایاتوره در گفت و گو با London Evening Standard گفت:« مهمترین نکتهبرای برادر من این است که بتوانددر تیمی بزرگ توپ بزند. آرسنال فوتبال فوقالعاده ای را به نمایش می گذارد و منچستر سیتی هنوز در آن حد و اندازهنیست. سران سیتی پول زیادی دارند و آماده اند تا هر بازیکنی را خریدارینمایند ولی کار آنها بسیار سخت است، چرا که چنین بازیکنانی که در تیمهایبزرگی هستند، حاضر نیستند گام به سمت عقب بردارند. فکر می کنم که کولو درآرسنال راضی و خوشنود است، من با او صحبت کرده ام و او همیشه می گوید سبکبازی آرسنال را بسیار دوست دارد واز حضورش در این تیم راضی است. او شایدقبلا مشکلات اندکی با سران باشگاه داشته ولی فکر می کنم در امیریتس خواهدماند.»
یایا توره در ادامه در مورد آینده خودش گفت:« شاید روزی به فوتبالانگلیس بپیوندم، چرا که دوست دارم در کنار برادرم توپ بزنم ولی اکنون ازحضورم در بارسلونا بسیار راضی هستم.بارسا تیم بزرگی است که عناوین متعددقهرمانی را در اختیار دارد و من می خواهم اینجا بمانم. امروز برای بارساتوپ می زنم ولی کسی از آینده خبر ندارد. انگلیس هم لیگ خوب وقدرتمندی داردو برادرم در لیگ برتر فوتبالش را ادامه می دهد ولی من هم اکنون در تیممورد علاقه ام حاضرم.»
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”