پاتو: توان مهاجم نوک بودن را ندارم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پاتو: توان مهاجم نوک بودن را ندارم

پست توسط bahmanwolf »

ستاره جوان روسونری از لئوناردو،مربی جوان تیمش خواسته که او را بهعنوان مهاجم اول تیم به زمین نفرستد و درمورد اهدافش در فصل آینده سخنگفته استسایت گل: آلساندرو پاتو یکی از ستاره های میلان در فصل گذشته بود.این ستاره 19 ساله عموما به عنوانمهاجم دوم در ترکیب روسونری به کار گرفته می شد ولی پس از آنکه سران اینتیم در به خدمت گرفتن ستاره های جدید ناکام ماندند، ممکن است مربی این تیمپاتو را به عنوان مهاجم اصلی به زمین مسابقه بفرستد.

این در حالی است کهپاتو در طول تمرینات پیش فصل نیز در برخی مواقع در این پست به کار گرفتهمی شود و در بازیهای دوستانه نیز به عنوان مهاجم اول تیم روانه میدان میشود. این مهاجم جوان در گفت و گو با گاتزتادلوسپورت از مربی روسونریخواسته تا او را به عنوان مهاجم اول به کار نگیرد. پاتو در این رابطهگفت:«این فصل می خواهم به عنوان مهاجم دوم روانه میدان شوم و فیزیک لازمبرای مهاجم اول بودن را ندارم.اگر بتوانم به بهترین شرایط برسم و اینشرایط ادامه داشته باشد، بهتراز فصل بعد خواهم بود. آیا جدایی کاکا از تیمبه نفع من بود؟من این را نمی گویم، چرا که کاکا به میلان کمکهای زایدی کردتا در رقابتهای فراوانی به قهرمانی برسد ولی اکنون و بدون او می بایستنهایت تلاشمان را به کار بگیریم تا بتوانیم تیم را در اوج نگاه داریم.»

هدفپاتو برای فصل بعد:« من بسیار خوشحالم ، چرا که قادر خواهم بود تا ازابتدا در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشم.دو سال پیش در ماه ژانویهفوتبالم را آغاز کردم و تنها در دو دیدار حاضر بودم. این بار تصمیم قاطعیدارم تا بهتر عمل کنم. مطمئنم که میلان در رقابتهای اروپایی موفق خواهدبود.»
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”