زلاتان:مثل یک بچه خوشحالم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

زلاتان:مثل یک بچه خوشحالم

پست توسط bahmanwolf »

مهاجم سوئدی بی صبرانه منتظر ورود به بارسلوناست تا هر چه سریعتر باهم تیمی های جدیدش آشنا شده و زیر نظر پپ تمریناتش را آغاز کند. او میخواهد در بارسا پیشرفت کرده و در لیگ قهرمانان به قهرمانی برسد.
سایت گل:زلاتان ایبراهیموویچ اکنون مردی خوشبخت است. یکی از خبرنگارانروزنامه ال موندو دپورتیوو با زلاتان صحبت کرده و در این گفت وگو ایبراهیموویچ گفته که بسیار هیجان زده شده و بی صبرانه منتظر آغاز فصلجدیدی از پرونده ورزشی خود است.

زلاتان اعتقاد دارد که این یکماجراجویی فوق العاده است. پیوستن به بهترین تیم باشگاهی دنیا،که توانستسه عنوان قهرمانی رادر رقابتهای فصل قبل کسب کند. ایبرا فصل آینده را درکنار مسی، چابی،اینیستا و آنری سپری خواهد کرد. او چه چیزی بیشتر از اینمی خواهد. زلاتان در این رابطه گفته:« من حس یک بچه کوچک را دارم. بینهایت احساس خوشبختی می کنم و مثل یک بچه ذوق زده ام.»

ایبراهیموویچهم اکنون در سوئد است و منتظر است تا در اولین فرصت به بارسلونا سفر کندولی ذهنش از دو رنگ قرمز و آبی پوشیده شده است. زلاتان در این رابطه ادامهداده:« انگیزه های زیادی برای شروع در رختکن بارسلونا دارم و بسیار ذوقزده ام.»
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”