فرگوسن:منچسترسیتی، تیمی کوچک

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

فرگوسن:منچسترسیتی، تیمی کوچک

پست توسط bahmanwolf »

مربی منچستر یونایتد بار دیگر تیم همشهری را به باد انتقاد گرفته و اعلام کرده که منچسترسیتی زیر سایه یونایتد به فوتبالش ادامه می دهد.
سایت گل: سرالکس فرگوسن،مربی منچستر یونایتد در مورد منچستر سیتی این تیم را تیمی کوچک خطاب کرد. این در حالی است که منچسترسیتی به تازگی خریدهای خوبی داشته و امانوئل آدبایور، روکه سانتاکروس ، گرث بری و کارلوس تبس را به خدمت گرفته است.

به نظر می رسد که فرگوسن پس از چاپ پوسترهای جدید سیتی که با تصویر تبس به چاپ رسیده و زیر عکس ستاره آرژانتینی نوشته شده بود:« به منچسترخوش آمدی»، عصبانی شده و در این رابطه نیز واکنش نشان داده بود. سرالکس در مورد تیم رقیب همشهری به بی بی سی گفت:« سیتی تیم کوچک با ذهنیتی بسته و کوچک است.آنها همیشه در مورد منچستریونایتد صحبت می کنند و حتی یک لحظه هم فکرشان از تیم ما منحرف نمی شود. آنها فکر می کنند که جدا کردن تبس از یونایتد، یک موفقیت بزرگ بوده است که ذهنیتی محدودو ضعیف است.»

سرالکس در ادامه خاطر نشان کرده که پیش از آنکه آدبایور به سیتی بپیوندد، خود او یا مدیر برنامه هایش در تماسی خواهان پیوستن او به منچستریونایتد و چلسی بوده اند و در این رابطه گفته:« زمانی که کسی به تو چنین قرارداد هنگفتی را پیشنهاد می کند،این پیشنهاد بسیار جذاب است و این همان دلیلی است که این بازیکنان به سیتی می پیوندند.»
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”