آندو: در ليگ برتر انگليس

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
اخراج شده
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران - پونک
سپاس‌های دریافتی: 24 بار
تماس:

آندو: در ليگ برتر انگليس

پست توسط Nokia N93 »

بازيكن مياني تيم ملي فوتبال ايران گفت: پس از موفقيت در آزمايش پزشكي بولتون، قراردادم را با اين تيم منعقد خواهم كرد.

آندرانيك تيموريان در گفتگو با ايسنا، اظهار كرد: چند پيشنهاد از تيم‌هاي آسيايي و اروپايي داشتم؛ اما با بررسي دقيق شرايط بولتون را بهتر از ساير تيم‌ها ديدم و شنبه يا يكشنبه‌ آينده براي انجام آزمايش پزشكي به انگلستان سفر خواهم كرد.

وي افزود: سام آلارديس بازي‌هاي من را در جام‌جهاني ديده و شناخت خوبي از من دارد؛ بنابراين، تنها براي انجام آزمايش‌هاي پزشكي به انگليس خواهم رفت و در صورت موفقيت در اين تست، تا يك هفته‌ بعد قراردادم را با اين تيم نهايي خواهم كرد؛ اما, هنوز مدت قراردادم با بولتون مشخص نيست.

تيموريان در پاسخ به اين سوال كه چه قدر فكر مي‌كنيم كه بتواني در ليگ برتر موفق شوي، گفت: سبك بازي در انگلستان، فيزيكي است و از اين لحاظ فكر نمي‌كنم مشكلي داشته باشم, چرا كه شيوه‌ بازي من هم فيزيكي و بر اساس قدرت بدني است. اميدوارم كه بتوانم در سال نخست حضوري خوب در ليگ برتر داشته باشم.

وي به خداحافظي ناكاتا از فوتبال حرفه‌اي و جدا شدن اين بازيكن از بولتون اشاره كرد و افزود: مديران بولتون خاطره‌ي خوشي از بازيكنان آسيايي در تيم‌شان دارند، چرا كه ناكاتا هم در اين تيم بازيكني تاثيرگذار بود. باور دارم كه مي‌توانم جانشين خوبي براي ناكاتا باشم. او اگر كاپيتان تيم ملي ژاپن است، من هم يكي از يازده مرد تيم ايران در جام جهاني 2006 هستم.

آندو ادامه داد: در اوايل حضور در انگليس بايد اعتماد مربي را به طور كامل جلب كرده و با خلق و خوي فوتبال اين كشور آشنا شوم. در آن صورت مي‌توانم نمايش خوبي ارايه كنم.

وي درباره‌ بولتون، گفت: درباره‌ي اين تيم به خوبي بررسي كرده‌ام. آنها تيم هشتم انگليس در فصل پيش بوده‌اند و تيمي نيستند كه براي بقا در ليگ برتر بجنگند و با توجه به سرمايه‌گذاري اين تيم، اميدوارم فصل آينده جايگاه بهتري هم در ليگ برتر به دست آورد.

تيموريان در پايان با تشكر از مردم مشهد، مسوولان و مربيان ابومسلم گفت: در فوتبال هر چه دارم از ابومسلم، مسوولان اين تيم و مردم مشهد است و در چند سال حضورم در ابومسلم همواره تلاش كردم، بهترين نمايش را داشته باشم و هم اكنون هنگام جدايي از اين تيم بسيار ناراحتم؛ اما, هر جا كه باشم، طرفدار ابومسلم خواهم بود واز رسانه‌ها نتايج را پيگيري مي‌كنم
تصویر

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”