كاناوارو: خشم، انگيزه ما بود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
اخراج شده
نمایه کاربر
پست: 859
تاریخ عضویت: جمعه 29 اردیبهشت 1385, 11:44 pm
محل اقامت: تهران - پونک
سپاس‌های دریافتی: 24 بار
تماس:

كاناوارو: خشم، انگيزه ما بود

پست توسط Nokia N93 »

فابيو كاناوارو كاپيتان تيم ملي فوتبال ايتاليا گفت: زخم به جا مانده از ناكامي در دو دوره مسابقات مهم گذشته، انگيزه ما براي رسيدن به فينال بود.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از دويسبورگ، قهرمان سه دوره جام جهاني پس از شكست ‪ ۲‬بر صفر آلمان در نيمه نهايي مسابقات ‪ ۲۰۰۶‬به فينال راه يافت.

اين موفقيت پس از حذف زود هنگام ايتاليا از مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۴‬و همچنين جام جهاني ‪ ۲۰۰۲‬به دست آمد.

ايتاليا دو سال پيش در پرتغال حتي موفق نشد از مرحله گروهي صعود كند و در جام جهاني گذشته در آسيا نيز با شكست ‪ ۲‬بر يك مقابل كره جنوبي در دور دوم يكي از تلخ‌ترين شكست‌هاي خود را تجربه كرد.

ايتاليا سپس بايرون مورنو داور اكوادوري را عامل اين شكست دانست.

كاناوارو ‪ ۳۲‬ساله كه يكشنبه براي صدمين بار پيراهن تيم ملي كشورش را بر تن مي‌كند، اظهار داشت: پس از آن دو شكست، از خشم خود براي تلاش در زمين استفاده و آنرا به چيز مثبتي تبديل كرديم.

وي افزود: به شكستن ركورد پائولو مالديني و ‪ ۱۲۶‬مسابقه ملي فكر نمي كنم. فاصله زيادي تا اين ركورد دارم.

اين بازيكن همچنين ادامه داد: "رومن پرودي" نخست وزير ايتاليا كه براي تماشاي ديدار با آلمان به اين كشور سفر كرده بود، در جشن پس از اين پيروزي به تيم پيوست. ما به همراه يكديگر در رختكن به خواندن چند سرود پرداختيم.

بازيكن سابق تيم‌هاي ناپولي، پارما و اينترميلان گفت: با توجه به شكست مقابل فرانسه در يك چهارم نهايي جام جهاني ‪ ، ۱۹۹۸‬در صورت صعود اين تيم به فينال، انتقام مي‌گيريم. همچنان درد ناشي از آن شكست در پاريس بر جاي مانده است. شايد اين بار فرصت انتقام داشته باشيم اما پرتغال مي‌تواند فرانسه را شكست دهد.
تصویر

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”