ديدار پاياني جام جهاني از تلويزيون‌هاي شهري تهران پخش مي‌شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

ديدار پاياني جام جهاني از تلويزيون‌هاي شهري تهران پخش مي‌شود

پست توسط hamed6248 »

ديدار پاياني رقابت‌هاي فوتبال جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان از تلويزيون‌هاي شهري پايتخت به طور مستقيم پخش مي‌شود.
مديرعامل سازمان زيباسازي شهر تهران گفت:شهرداري باتلاش فراوان مجوز پخش اين ديدار را از تلويزيون‌هاي شهري از استانداري تهران دريافت كرده‌است.
" حجت‌الله ملاصالحي " اظهار داشت:باموافقت استانداري تهران ، هم‌اكنون مشكلي براي پخش اين ديدار از ‪ ۱۴‬تلويزيون شهري نصب شده در معابر و بوستان‌ها وجود ندارد.
وي ادامه داد: البته به منظور جلوگيري از بروز مشكلات احتمالي در تردد شهروندان، هماهنگي‌هاي لازم با اداره راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ صورت خواهد گرفت.
مديرعامل سازمان زيباسازي شهر تهران از ميادين ونك، تجريش، هفت تير و بوستان‌هاي ملت، شريعتي، گفتگو، رضوان، بعثت و رسالت به عنوان برخي از اماكني نام برد كه ديدار پاياني رقابت‌هاي جام جهاني فوتبال از تلويزيون- هاي آنها پخش خواهد شد.
اين ديدار، ساعت ‪ ۲۲‬و ‪ ۳۰‬دقيقه يكشنبه هيجدهم تيرماه ميان تيم‌هاي ايتاليا و يكي از دو تيم فرانسه و پرتغال برگزار مي‌شود.
پيشتر شهرداري تهران بنا داشت تمامي ‪ ۶۴‬بازي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان را از تلويزيون‌هاي شهري پايتخت پخش كند كه پس از مشكلات ترافيكي چند بازي اول اين رقابت ها، استانداري تهران اجازه پخش ادامه بازي‌ها را نداد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: Tehran
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط Apadana »

فکر کنم درصد تصادفات سر چهاراها در اين روز بالا بره :::P
 S.O.S For Love              
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

سلام
من که اصلا موافق نيستم. من ديشب تو فرودگاه بودم همه مسئولين داشتند بازي فوتبال رو نگاه مي کردند. همه مسافر ها معطل شدند. ساکهاي مردم اشتباهي مي رفت. جاهاي مشخص شده براي تحويل ساکها اشتباه بود. با عصبانيت از يکي از مسئولين پرسيدم مدير اين فرودگاه کيه تا برم شکايت کنم. گفت مدير فرودگاه که هيچ رئيس جمهور هم داره فوتبال نگاه مي کنه. واقعا اين يعني چي؟
Don't play games with the ones who love you
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”