کارلو آنجلوتی و چلسی به دنبال موفقیت‏های بیشتر

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

کارلو آنجلوتی و چلسی به دنبال موفقیت‏های بیشتر

پست توسط bahmanwolf »

کارلو آنجلوتی " بعد از قهرمانی در جام خیریه انگلیس به دنبال موفقیت‏های بلند مدت با تیم فوتبال چلسی است.

اینسرمربی ایتالیایی که تابستان امسال به عنوان سرمربی جدید چلسی انتخاب شددر اولین گام با شکست منچستر یونایتد قهرمان جام خیریه شد و حالا به دنبالکسب قهرمانی‏های بیشتری با آبی‏های لندن است.

" آنجلوتی " گفت: «خوشحالم، نه فقط برای این قهرمانی. من برای این یک ماه گذشته خوشحالم. مانتیجه تمرینات زیاد خود را گرفتیم. ما باید این راه را ادامه دهیم زیرافصل طولانی در پیش داریم. »

سرمربی ایتالیایی چلسی افزود: «خوشحالم، زیرا بازی خیلی دشواری را بردیم. منچستر یونایتد نیمه اول بهخوبی بازی کرد و یک گل از ما پیش افتاد و شرایط را دشوار کرد. در نیمهدوم، چلسی بهتر بود زیرا با قدرت و کیفیت بیشتری بازی کردیم. »

گلدوم چلسی که توسط " فرانک لمپارد " به ثمر رسید مورد اعتراض بازیکنانمنچستر یونایتد و " سرالکس فرگوسن " قرار گرفت. آن‏ها اعتقاد داشتند چون "پاتریس اورا " نقش بر زمین شده بازیکنان چلسی باید توپ را به بیرونمی‏زدند یا داور بازی را متوقف می‏کرد.
" آنجلوتی " در این باره گفت: «بازیکنان چلسی بامروت هستند. اگر آن‏ها توپ را به بیرون نزدند بهاین‏خاطر بوده که بازیکن حریف روی زمین ندیده‏اند. شاید هم داور باید بازیرا متوقف می‏کرد. »

یکی از ایراداتی که از سیستم " کارلو آنجلوتی "گرفته می‏شود استفاده از " لمپارد " و " اسین " در پست‏های غیرتخصصیخودشان است، بطوری که در این بازی " اسین " در سمت راست بازی کرد و "لمپارد " در نیمه اول پشت سر مهاجمان چلسی به بازی گرفته شد.
سرمربیچلسی با دفاع از سیستم تیمش گفت: « یقیناً، در این بازی مشکلاتی داشتیماما خط هافبک منچستر یونایتد نیز بسیار قدرتمند است. اکنون باید پیشرفتکنیم. به نظر من بازی با این سیستم، برای ما خوب است. یک ماه است که بااین سیستم کار کرده‏ایم. بازیکنان باید در این سیستم پیشرفت کنند. آن‏هااز بازی در این سیستم راضی‏اند و ما باید به کار خود ادامه دهیم. »


منبع:اسکای اسپورت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”