چک سفید امضا، پیشنهاد سیتی به بارسا..!!!!!!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

چک سفید امضا، پیشنهاد سیتی به بارسا..!!!!!!!!

پست توسط samanrossonero »

تصویر


ستاره آرژانتینی بارسلونا، آنچنان توجه سران منچسترسیتی را به خود جذبکرده است که سران این تیم انگلیسی چکی سفید امضا را در اختیار بارسا برایخرید مسی قرار داده اند.

سایتگل: طبق گزارشی که در روزنامه مارکا منتشر شده است، سران باشگاهمنچسترسیتی هنوز از تلاش برای خرید مسی ناامید نشده اند و حاضرند تا او رابه هر قیمتی به دست بیاورند.

ستارهآرژانتینی باشگاه بارسلونا در حال حاضر مشغول مذاکره با سران این تیم برسرتمدید قراردادش می باشد و از سوی دیگر سران باشگاه سیتی آماده اند تا ازاین شرایط نهایت بهره را برده و تمایلشان برای جذب این ستاره را مجدداابراز کرده اند. بهنظر می رسد که سران باشگاه انگلیسی با مدیر برنامه های مسی تماس گرفته اندو خواهان آن هستند تا تمایلشان برای خرید مسی را به گوش این ستارهآرژانتینی برسانند و حتی آماده اند چک سفید امضایی را در اختیار مسیقرارداده تا او قیمت دقیقش را اعلام کند.

ایناولین باری نیست که سران باشگاه سیتی نسبت به جذب مسی ابراز تمایل کردهاند. در فصل نقل و انتقالات زمستانی نیز آنها حاضربودند تا مبلغ 150میلیون یورو، که رقم ثبت شده در بند جدایی زود هنگام این ستاره بود رابپردازند و آماده بودند تا رقمی معادل فصلی 12میلیون یورو پس از کسر مالیات را در اختیار این ستاره آرژانتینی قرار دهد.مسی این پیشنهاد را رد کرد و سران باشگاه سیتی آماده اند تا پیشنهاد جدیدیمشابه پیشنهاد قبلی را به او ارائه دهند.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”