اعتراف هلب: از ترک آرسنال پشیمانم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: همین جا
سپاس‌های ارسالی: 156 بار
سپاس‌های دریافتی: 438 بار

اعتراف هلب: از ترک آرسنال پشیمانم

پست توسط poroshat »

''
تصویر

" الکساندر هلب " اعتراف کرد از ترک آرسنال و پیوستن به بارسلونا در تابستان گذشته پشیمان است.

اینهافبک با استعداد بعد از یک فصل ناموفق در بارسلونا به اشتوتگارت بازگشت واعلام کرد از اینکه در اوج آمادگی آرسنال را ترک کرده پشیمان است.

"هلب " به ESPN گفت: « از ترک آرسنال پشیمانم. من هر هفته برای یکی ازمهیج‏ترین تیم‏های اروپا بازی می‏کردم، تیمی که همیشه در جمع چهار تیمبرتر فوتبال انگلیس قرار داشت و به لیگ قهرمانان اروپا راه می‏یافت.همچنین، من توسط یکی از بهترین مربیان دنیا، یعنی آرسن ونگر هدایت می‏شدم.من به او خیلی مدیونم. »

بازیکن بلاروسی اشتوتگات افزود: « من زیرنظر ونگر پیشرفت چشمگیری داشتم و از نظر فیزیکی قدرتمندتر شدم، یاد گرفتمبیشتر نگاه کنم و بهتر پاس بدهم و همچنین بازی تیمی من پیشرفت کرد. هیچبازیکنی زیر نظر ونگر پسرفت نمی‏کند. برای من، جدایی از آرسنال اصلاً خوبنبود. فوتبالیست زمانی موجودیت پیدا می‏کند که در ترکیب تیمش قرار بگیرد وبازی کند و اگرچه من بخشی از تیم غیرقابل توقف بارسلونا بودم اما در پایاناحساس خوبی نداشتم. »

" هلب " معتقد است آرسنال می‏تواند امسال همدر جمع 4 تیم برتر فوتبال جزیره قرار بگیرد و اگر مثل فصل گذشته دچار مشکلمصدومیت‏ بازیکنانش نشود، حتی می‏تواند یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانیلیگ برتر انگلیس باشد.

منبع:اسکای اسپورت
تولد و مرگ اجتناب ناپذیرند، فاصله این دو را زندگی كنیم.سانتابان
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”