کلينزمن فرصت خواست

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
اخراج شده
نمایه کاربر
پست: 859
تاریخ عضویت: جمعه 29 اردیبهشت 1385, 11:44 pm
محل اقامت: تهران - پونک
سپاس‌های دریافتی: 24 بار
تماس:

کلينزمن فرصت خواست

پست توسط Nokia N93 »

يورگن كلينزمن سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان پس از آنكه تيمش از رسيدن به ديدار پاياني رقابت‌هاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬بازماند، خواستار فرصتي براي تامل درباره ادامه كار خود در اين تيم شد.

اين در حاليست كه گرهارد ماير فورفلدر رييس فدراسيون فوتبال آلمان نسبت به ادامه كار كلينزمن ابراز تمايل كرده و گفت: من علاقه دارم كه كلينزمن به كار و فعاليت خود ادامه دهد.

ديگر دست اندركاران و مسوولين فدراسيون فوتبال آلمان و همچنين بازيكنان سابق اين تيم نيز خواستار ادامه كار كلينزمن به عنوان مربي تيم آلمان هستند.

با توجه به موفقيت‌هاي كلينزمن در دو سال گذشته در پست مربيگري تيم ملي فوتبال آلمان، هر چند كه اين تيم در مرحله نيمه نهايي جام جهاني ‪۲۰۰۶‬ با شكست از تيم ايتاليا از حضور در ديدار پاياني بازماند و انتظار نهايي مسوولين و مردم اين كشور كه دسترسي به مقام قهرماني جام جهاني بود برآورده نشد، اما چنين به نظر مي‌رسد كه به ويژه افكار عمومي آلمان خواستار ادامه كار كلينزمن هستند.

فدراسيون فوتبال آلمان نيز هر چند كه اختلاف نظراتي با كلينزمن در رابطه با تغيير ساختاري در تيم ملي داشت ، اما هم‌اكنون با توجه به موفقيت‌هاي وي و خواسته افكار عمومي درصدد ابقاي كلينزمن در پست مربيگري تيم آلمان است.

آنجلا مركل صدراعظم آلمان نيز از عملكرد اين تيم در جام جهاني ابراز خرسندي كرده و گفت: اين تيم به موفقيت‌هاي بسيار زيادي براي آلمان دست يافت.

از سوي ديگر در حاليكه هدف اوليه كلينزمن صرفا دسترسي به موفقيت هايي براي تيم آلمان در جام جهاني و در نهايت كسب مقام قهرماني اين جام بود اما در اين ميان ادامه روند بهبود ساختار و كيفيت تيم آلمان، جذب بازيكنان جوان دغدغه و نگراني كلينزمن است.

بدين خاطر چنين به نظر مي‌رسد كه اين مسايل كلينزمن را به ادامه كار و فعاليت خود در تيم ملي فوتبال آلمان متمايل و مجبور كند هر چند كه اين تيم به آرزوي ديرينه خود كه كسب مقام قهرماني جام جهاني بود نايل نشد.
تصویر

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”