آنچلوتی اکنون سیدورف را می خواهد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

آنچلوتی اکنون سیدورف را می خواهد

پست توسط samanrossonero »

تصویر


سایت گل: کارلو آنچلوتی آماده است تا این بار دستش را به سمت ستاره دیگری در رختکن میلان دراز کند و گزینه جدید او کلارنس سیدورف می باشد. طبق گزارشات منتشره، آنچلوتی آماده است تا این ستاره 33 ساله را به تیم سابقش بازگرداند.

مربی سابق باشگاه میلان چندی پیش برای خریداری آندره آ پیرلو اقداماتی را انجام داده بود که در نهایت به درب بسته خورد و اکنون تلاشش را برای خریداری سیدورف متمرکز کرده است. سیدورف ، یکی از ستاره های تیم آنچلوتی بود و 7 سال در سن سیرو توپ می زد وهم اکنون نیز یکی از کلیدی ترین مهره های روسونری به حساب می آید. البته به رغم گزارشهای منتشره، سران باشگاه روسونری هیچ تصمیمی برای فروش این ستاره ندارند.

سیدورف به عنوان جانشین رونالدینیو در این تیم شناخته می شود ، چرا که طبق گزارشها هنوز شک و شبهاتی در مورد پتانسیل ستاره برزیلی در رقابتهای این فصل وجود دارد و به همین دلیل بسیار بعید به نظر می رسد که نام سیدورف در لیست فروش این تیم قرارگرفته باشد. سیدورف در سال 2002 از اینتر به میلان پیوست و یک اسکودتو، یک کوپا ایتالیا ، 2 لیگ قهرمانان اروپا و یک جام جهانی باشگاه ها را همراه با روسونری کسب کرده است.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”