جباری از قرارداد میلیاردی تا خروج از لیست استقلال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

جباری از قرارداد میلیاردی تا خروج از لیست استقلال

پست توسط bahmanwolf »

سایت گل - ماجراي مصدوميت جباري آرام آرام دارد به يک پرسش جدي و البته بيپاسخ تبديل مي شود. پيشاز شروع فصل و در حالي که دو هفته به آغاز فصل نهم ليگ برتر باقي ماندهبود، جباري با استقلال قرار داد بست و بسياري بر اين باور بودند که مردشماره 8 آبي ها در اولين بازي استقلال مقابل سپاهان به ميدان خواهد رفت وبا پاسهاي ماهرانه اش بار ديگر همه را به وجد خواهد آورد. اما اين تصورخيلي زود پاسخ خود را دريافت کرد: جباري نمي تواند به بازي اول استقلالبرسد. اينخبري است که از درون باشگاه استقلال به بيرون درز مي کند. آيا مجتبي بهبازي هفته دوم خواهد رسيد؟ اين پرسش خيلي زود با پاسخ پزشک و ديگر مسؤولانباشگاه رو به رو مي شود. پاسخ آنان اين است:

بله! جباري به بازي هفته دوممي رسد و او مي تواند تيمش را در اين ميدان همراهي کند. اينخبر منتظران تماشاي بازي جباري را خوشحال مي کند. هواداران استقلال از شوقديدن مرد شماره 8 ، گران ترين بازيکن تيمشان سر از پا نمي شناسند، اماهرچه به بازي نزديک مي شويم اطلاعات جديدتري از جباري به دست مي آيد. جباريبه بازي هفته دوم هم نمي رسد و البته اين بار خبر از زبان پزشک يا مسؤولانباشگاه بيرون نمي آيد و کنکاش خبرنگاران باعث افشاي اين موضوع مهم مي شود.استقلال سرانجام بدون جباري به شيراز مي رود. تا اين پرسش دوباره به وجودبيايد که جباري آيا به بازي هفته سوم خواهد رسيد يا خير؟ اينهم پرسش بي پاسخي است، زيرا اطلاعات تازه از روند بهبود مصدوميت جباريچندان خوشايند نيست و به احتمال فراوان مجتبي بازي هفته سوم را هم از دستخواهد داد و نمي تواند در ترکيب تيمش قرار بگيرد. در واقع با قاطعيت نميتوان گفت جباري به بازي هفته سوم مقابل فولاد مي رسد حتي با قاطعيت هم نميتوان گفت که جباري به بازيهاي آينده مي رسد؛ چون شايعات تازه اي پيرامونجباري موج مي زند. دیشب جلسه هیت مدیره استقلال با حضور اکثریت اعضای آنبرگذار شد.

پیش از این با خبر شدیم که موضوع این جلسه خارج کردن مجتبیجباری از لیست است! شماره 8 استقلال در جریان تمرینات آماده سازی لیگمجددا از ناحیه رباطی که چند سال پیش پاره شده بود آسیب دیده و به نظر میرسد که بازی کردن او حداقل تا 5 هفته دیگر غیر ممکن باشد. شاید پیش بینیاین شرایط برای تیمی که در چد گذشته همواره در پاره ای از لیگ جباری ر بهدلیل در اختیار داشته، کار سختی نبوده و به همین دلیل هم درقرارداد بندی قرار داده شده که بر اساس آن در صورت غیبت غیر موجه او درتمرینات ویا مصدومی طولانی مدت در جریان لیگ، مبلغی از قرار داد او کم می شود. هرچند که بعد از اتمام جلسه هسئت مدیره مثل روال دوران مدیریت واعظ آشتیانیاز صورت جلسه مطلع نشدیم. اما شواهدی در دست است که در صورت کنار گذاشتنجباری از ترکیب باشگاه استقلال ضرر زیادی را متحمل می شود!

در فصل نقل وانتقالات وقتی حسین هدایتی حاضر شده بود تا 600 بابت عقد قرارداد با مجتبیجباری بپردازد و رقابت مالی میان هدایتی و علی انصاری باعث شد تا انصاریبا پیشنهاد یک دهنه مغازه در طبقه همکف بازار موبایل و البته قرارداد 460میلیونی که به ثبت رسید.کاری کند تا استقلال باز هم در دقیقه نود درست مثلفصلهای گذشته جباری را حفظ کند. البته نباید از پافشاریهای مرفاوی برایعقد قرارداد با جباری گذشت. به این ترتیب به نظر نمی رسد که با اینقرارداد نجومی که در فوتبال ما کم سابقه است . باشگاهی به فکر فسخ قراردادبا این بازیکن بیفتد.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”