علي دايي در گفت وگو با سايت گل: شرمنده ام مصاحبه نمي كنم این

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: همین جا
سپاس‌های ارسالی: 156 بار
سپاس‌های دریافتی: 438 بار

علي دايي در گفت وگو با سايت گل: شرمنده ام مصاحبه نمي كنم این

پست توسط poroshat »

علي دايي در گفت وگو با سايت گل: شرمنده ام مصاحبه نمي كنم، اينجوري راحت ترم
سكوت علي دايي شكستني نيست· ستاره اي كه با سالها حضور در تيم ملي ايران افتخارات زيادي را براي فوتبال ايران رقم زد و انواع و اقسام ركوردهاي ملي، آسيايي و جهاني را زير پا گذاشت بعد از بركناري از تيم ملي ايران روزه سكوت گرفته و از آن روز تا به امروز لام تا كام حرف نمي زند·

اين در حالي است كه درباره علي دايي و عملكردش در تيم ملي ايران و ساير اتفاقات پيرامون او اظهارنظرها و نقدهاي بسياري مطرح شده است· دايي اما در گفت وگو با خبرنگار سايت گل باز هم حاضر به مصاحبه نشد· در چنين شرايطي همين گپ و گفت كوتاه اما مي تواند غنيمتي باشد·

- قطعا سكوت علي دايي از باب رضايت نيست· نه خبري، نه حرفي؟!

دايي: شرمنده من مصاحبه نمي كنم·

- سوال ما هم همين بود· چرا مصاحبه نمي كنيد؟

دايي: دوست ندارم· اينجوري راحت ترم·

- حتي نمي خواهيد بگوئيد اين سكوت علت خاصي دارد يا نه؟!

دايي: جواب شما را دادم· اين طوري راحت ترم و آرامش بيشتري دارم·

- طي اين مدت اخباري مطرح مي شود كه فلان تيم به دايي پيشنهاد داده تا بهمان تيم با دايي مذاكره كرده اما شما···

دايي: هر موقع چيزي قطعي شود خودم آن را اعلام مي كنم· من هميشه اينطور بوده ام، حالا كه جاي خود دارد·

- بعد از اينكه از سرمربيگري تيم ملي كنار گذاشته شديد خيلي ها درباره عملكرد شما در تيم ملي به درست يا غلط اظهارنظرهايي داشتند· خيلي ها هم نقدهايي نوشتند اما پاسخ هيچ يك از اين مصاحبه ها و نقدها را نداديد؟!

دايي: بله· تصميم گرفته بودم مقطعي حرف نزنم تا ببينم ديگران چه مي گويند· البته قصد داشتم يكسري حرف ها بزنم ولي سكوتم ادامه دار شد· حالا هم قصد حرف زدن ندارم· شما مي دانيد كه مدتهاست مصاحبه نمي كنم· الان هم چون چند بار تماس گرفته بوديد جواب دادم كه بگويم اگر قصد مصاحبه كردن داريد حرف نمي زنم ولي ماشاءا··· همين طور داريد مصاحبه مي گيريد· علاوه بر اين لزومي هم ندارد شب تا صبح بنشينم و جواب اين و آن را بدهم·

- ولي مردم دوست دارند بدانند علي دايي چه مي كند، كجاست، چه نظري دارد، چه برنامه هايي در سرش مي گذرد و ····

دايي: مردم لطف دارند· من هم هميشه محبت هاي مردم را فراموش نمي كنم ولي اينجوري راحت ترم·

- تا كي قصد داريد خودتان را از صحنه فوتبال دور نگه داريد؟

دايي: فعلا كه استراحت مي كنم و دور از هياهو به كارهاي شخصي ام رسيدگي مي كنم· آدم كه از فرداي خودش خبر ندارد·

- يعني راجع به بازي هاي اخير تيم ملي و ليگ هم نمي خواهيد حرفي بزنيد؟!

دايي: نه· گفتم كه مصاحبه نمي كنم·
تولد و مرگ اجتناب ناپذیرند، فاصله این دو را زندگی كنیم.سانتابان
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”