پاي مدافع وستهم قطع مي‌شود؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پاي مدافع وستهم قطع مي‌شود؟

پست توسط bahmanwolf »

سايتگل: پزشکان تلاش دارند پاي چپ کالوم داونپورت، مدافع وستهم را نجات دهند.او ديروز صبح مورد حمله اوباش قرار گرفت و آنها بارها با چاقو به پاي چپاو ضربه زدند. بستگان او به سايت گل گفته‌اند او شايد ديگر قادر به بازينباشد. داونپورت26 ساله و مادرش کيم 49 ساله در ساعت 5 صبح بيرون از خانه‌شان در خياباناسپرينگ‌فيلد مورد حمله قرار گرفتند. آنها چند بار به هر دو پاي کالومچاقو زدند و او بلافاصله با مادرش به بيمارستان برده شد. يکرگ حياتي در پاي چپ کالوم آسيبي جدي ديده و باعث شده او خون بسياري از دستبدهد. به همين دليل پزشکان مجبور شدند عمل جراحي اورژانسي روي پاي اوانجام دهند تا هم پاي او و هم زندگي‌اش را نجات دهند.

بااين حال اين نگراني وجود دارد که پاي چپ کالوم شايد نياز به قطع شدن داشتهباشد. 24 تا 48 ساعت آينده نقشي کليدي خواهد داشت و نزديکان او به سايت گلگفته‌اند اين ستاره وستهم شايد ديگر نتواند فوتبال بازي کند. منابعسايت گل مي‌گويند مهاجمان به عمد پاهاي داونپورت را هدف قرار داده‌اند تادوران فوتبال او را به پايان برسانند و خانواده او حمله‌کنندگان رامي‌شناسند. کارا، خواهر 28 ساله کالوم در آن لحظه در خانه بود اما آسيبينديد. درحال حاضر پليس از اتاق بيمارستاني که کالوم در آن بستري است محافظتمي‌کند.

مادر او نيز از ناحيه شکم مورد ضربه قرار گرفته و وضعيت او نيزوخيم است. دو مرد 19 و 25 ساله به اتهام حمله به کالوم و مادرش بازداشت شده‌اند. حملهبا چاقو به مشکلي در انگليس تبديل شده و انگليس را مرکز حمله با چاقو درکشورهاي توسعه‌يافته مي‌دانند. تنها در بدفورد که 80 هزار نفر جمعيت داردهفته گذشته شش حمله با چاقو صورت گرفته است.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”