ولخرجی‏های «من‏سیتی» آن‏ها را به صدر می‏رساند؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

ولخرجی‏های «من‏سیتی» آن‏ها را به صدر می‏رساند؟

پست توسط bahmanwolf »

‌سیتی فصل پیش را به یاد می‌آورید؟ تیمی که با وجودریخت و پاش‌های شیخ منصور، مکانی بهتر از دهم جدول نتوانست برای خودش دستو پا کند، حتی پسران هیوز در جام یوفا با اینکه تا خرخره غرق پول بودندمسخره خاص و عام شدند اما با شروع این فصل به نظر می‌رسد همه چیز چرخشناگهانی پیدا کرد، شیخ‌های متمول ابوظبی کمی از مغزشان کار کشیدند تا بدنهبیمار تیم ترمیم شود. من‌سیتی با مارک هیوز شروع مناسبی در لیگ برتر داشتو نشان داد با اینکه بالانس بازار نقل و انتقالات را به هم ریختند ولیمهره‌هایی که به تور باشگاه افتادند سرانجام چاره‌ساز شدند. به‌طور‌ مثالامانوئل آدبایور و حبیب کولوتوره، با زدن 2 گل در نخستین بازی ثابت کردندسران من‌سیتی به درستی از زایشگاه آرسنال این دو را به خدمت گرفتند، آن همبه مبلغ 42 میلیون پوند، رقمی که در آینده ارزشش نمایان می‌شود. گام دوممارک هیوز و دارودسته‌اش شکست بارسلونا در نوکمپ بود، اتفاق عجیبی کهبرابر تیم رویایی اروپا رقم خورد. با اینکه پپ گوآردیولا بار دیگر بهمانند بازی‌های دوستانه قبلی از بازیکنان جوانش استفاده کرد ولی من‌سیتیبه یک پیروزی با طعم اعتماد به نفس و تجربه مناسب دست پیدا کرد، البته اینموضوع نمی‌تواند متر و معیار درستی برای پیش‌بینی آینده باشد اما بایدشرایط این باشگاه را در فصل جدید بررسی کنیم تا ببینیم آیا آنها می‌توانندرده‌های بالایی جدول لیگ برتر را از آن خود کنند یا نه.
من سیتی در 6 اپیزود
1- نقدی حساب کنید!
اینروزها بازار اقتصادی فوتبال انگلیس دچار یک افسردگی مزمن شده و گاهی هم ازسرگیجه رنج می‌برد، خب، کسی باید پیدا شود تا راه درمان آن را بداند، دراینجا تنها شخصی که باز هم قرعه به نامش می‌افتد، شیخ منصور
‌بن زایدآل‌نهیان است، مرد عرب ثروتمندی که اعتقاد دارد وقتی با پول نقد ستاره‌هارا به خدمت می‌گیرد، تیمش روح تازه‌ای می‌گیرد و همین مسأله در آیندهنزدیک سبب خواهد شد تا دار و دسته‌ او رده‌های بالای جدول را به چنگ آورند.
2- به خاطر یک مشت پوند یا ... عشق فوتبال
روبینیوروزی که از رئال‌مادرید با آن همه سر و صدا جدا شد با قراردادی نجومی کهتقریبا رکورد همه را هم زد، پایش به «من‌سیتی» باز شد. 34 میلیون پوند رقمقرارداد و حقوقی معادل 160 هزار پوند در هفته، چیزی که پسرک برزیلی درخواب هم نمی‌دید، به هر حال او که معروف است به قهر‌و‌آشتی از باشگاه بهخاطر حقوق و مزایا، این‌بار عنوان کرده من فقط به عشق فوتبال بازی می‌کنمنه به خاطر پول!
3- وقتی کارلوس وارد می‌شود
وقتی کارلوس ته‌وس موردغضب فرگی قرار گرفت خیلی‌ها فکر می‌کردند فوتبال پسر یاغی آرژانتینی درهمان‌جا به پایان می‌رسد، ولی اینگونه نشد، چون «من‌سیتی» در کمین بود تاستاره آرژانتینی را به خدمت بگیرد و از طرف دیگر داغ او را به دل «من‌یو»بگذارد! کارلوس ته‌وس در ازای 25 میلیون پوند پیراهن رقیب را پوشید تاپیش‌بینی‌های دیگران خراب شود. به هر حال حضور کارلوس ته‌وس می‌تواندگره‌های کور تاکتیکی آنها را بگشاید.
4- پسران ونگر نیز اضافه شدند
بدون‌شکبهترین اتفاقی که می‌توانست برای دار و دسته هیوز رخ دهد حضور یکی، دوبازیکن از مدرسه ستاره‌سازی آرسن‌ونگر بود. امانوئل آدبایور و حبیبکولوتوره هر دو تصمیم گرفتند تا از آرسنال کوچ کنند و اولی در ازای25‌میلیون و دومی با رقم 17 میلیون پوند پیراهن آبی‌آسمانی «من‌سیتی» رابه تن کردند.
5- هفته‌ای 80 هزار برای روکه!
روکه سانتاکروز در ازای18 میلیون پوند و هفته‌ای 80‌ هزار پوند از بلکبرن جدا شد تا شانسش را در«من‌سیتی» دنبال کند، البته خیلی‌ها اعتقاد دارند که مهاجم پاراگوئه‌اینمی‌تواند برای «من‌سیتی» مثمرثمر باشد ولی خب، شاید آلترناتیو مناسبی درخط حمله باشد.
6- امیدواری با گرت‌‌بری
گرت‌‌بری در حال حاضر یکی ازبهترین هافبک‌هاي دفاعی‌ تیم ملی انگلیس به حساب می‌آید. بری بازیکنی استکه کاپلو علاقه زیادی به او دارد شاید استون ویلا خیلی خوش‌ شانس نبود تااو را حفظ کند. بری در ازای 12 میلیون پوند راهی «من‌سیتی» شد.

منبع:وطن  
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”