خداحافظ جباری

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

خداحافظ جباری

پست توسط bahmanwolf »

تصویر
جباری به عنوان آخرین استقلالی به جمع بازیکنان اینتیم پیوست و حالا به نظر می‏رسد اصلاً بدون انجام بازی فصل را به پایانبرساند. جباری که در خلال تمرینات درون تیمی و دیدار دوستانه پیش فصلبرابر صبای قم دچار مصدومیت شده بود کل فصل را از دست خواهد داد. باز هماز ناحیه زانو. زانویی که بارها و بارها طی سال‏های اخیر موجبات دوریجباری را از میادین مهم و حساس فراهم کرده است. زانویی که پیش از آغاز جامجهانی 2006 تیم ملی و برانکو ایوانکوویچ را ناکام گذاشت و در دورانی که مادر غیاب علی کریمی نیازمند یک هافبک طراح مثل جباری هستیم، باز هم دستسرمربی تیم ملی را در پوست گردو گذاشت.
البته در این میان استقلالبیش از همه از این مصدومیت ضرر خواهد کرد. باید گفت استقلال خرید بدی رابه خود تحمیل کرد. خریدی که با آن همه جنجال و من بمیرم و تو بمیری سرگرفت و در نهایت به اینجا رسید. شاید اصلاً اینجا آخر خط باشد. آخر خط یکفوتبالیست که قدر خودش را ندانست.
جباری سال 2006 و قبل از آغاز جامجهانی زانویش را به تیغ جراحی سپرده بود حالا بار دیگر با پاسخ «جراحیالزامیست!» پزشکان مواجه شده است. همان زانو! همان زانویی که آنقدر درب وداغون شده بود که با فیزیوتراپی هم درمان نشد. حالا بازیکنی که تا دیروزمی‏گفت «دو، سه روز دیگر به تمرینات برمی‏گردم. » شاید دیگر قادر بهبازگشت به میادین فوتبال نباشد، چرا که دو بار جراحی روی یک زانو شرایطیرا برای هر فوتبالیستی به‏وجود می‏آورد که بازگشت مجدد او به مستطیل سبزرا تقریباً غیرممکن می‏کند.
مسلماً خداحافظی مجتبی جباری در 28 سالگیاز فوتبال خبر تلخی خواهد بود، بازیکنی که به‏خاطر استعداد بی‏نظیرش خیلیزود در فوتبال ایران مطرح شد و حتی از سوی هواداران استقلال لقب زیدانآسیا را هم گرفت. امیدواریم این اتفاق نیفتد و هنرنمایی شماره 8 آبی‏ها رابار دیگر در مستطیل سبز ببینیم.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”