ایتالیا بدون داشتن خدای فوتبال قهرمان جام شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 10 بار
تماس:

پست توسط Mehran_k »

جناب مهدي خان با سلام ...

مسئله از آنجا شروع شد که يکي از دوستان در تاپيک قبل ( برزيليها، ديديد که خداي فوتبال، تيري هانري چگونه برزيل را درهم شکست؟ ) به شدت و به حالت تقدس !!!!! ( تقدس به خاطر آوردن نام خدا واسه شخصي مثل تيري هانري يا هرکس ديگه اي !!!) شروع به طرفداري و حمايت شديد از اين شخص و گروه (تيم فرانسه ) کرد و حتي در بعضي از تاپيکها اين شخص و شخص hamed6248 اينقدر بر سر حرفشون مصر بودند که حتي پيش بيني قهرماني اين تيم را کردند :-( خوب ...به نظر من صحبت شما در مورد بچه گانه بودن اين بحث کاملا درسته ...بخاطر اينکه بچه گانه آغاز شد ....

و اما مسئله عنوان این تاپیک :

آقای حامد : مگه انحرافی در این تاپیک بوجود آمده بود ؟ 8) ما داشتیم بحث می کردیم همانند همون تاپیک قبلی که با همین مضمون بود و 3صفحه هم شده بود!!!!!!
در تاپیک قبلی عنوان شده بود {برزيليها، ديديد که خداي فوتبال، تيري هانري چگونه برزيل را درهم شکست؟} در این تاپیک عنوان شده بود { ایتالیا بدون داشتن خدای فوتبال قهرمان جام شد }

حال چرا باید عنوان تاپیک دوم تغییر پیدا کنه ؟؟ :? :?

فقط یه مسئله می تونه باشه اونم اینه که بعضی ها با این همه طرفداری و تعصبی که از باصطلاح خدای فوتبال خودشون (تیری هانری ) در تاپیک قبل داشتن دیگه نمی توستن اینجا برد ایتالیارو (بدون تیری هانری) ببینن ... :-o

والا نه انحرافی در کار بود و نه هیچ چیز دیگه ای :x همون مسائلی که در تاپیک های قبلی بود (حتی شدت بیشتری هم داشت ) در این تاپیک هم بود :-?

حالا جناب مهدی خان من یه سوال دارم چرا برای حذف عنوان قبلی نظر سنجی نشد ولی واسه گذاشتن عنوان جدید نظر سنجی باید بشه ؟؟؟ :-x

می دونم شاید بازم خیلی ها فکر کنن که مسئله بچه گانه است ولی خداییش خیلی درس توشه ....در این مورد اینه که :

کسی که در مسند قدرتی قرار داره نباید مطابق میل و تعصب خودش رفتار کنه و نظر اشخاص دیگه رو محترم نشماره ..... :-o

این یکی از نکاتی است که در همه جوامع باید رعایت بشه و چه بسا مشکل خیلی از مشکلات جوامع بشری حال حاضر نیز هست .. :-o

hamed6248: منظور من از اشکال در نگارش شما این بود که شما در چند کلمه {ما اينقدر در روز به ما ميگن تروريست ما } اول جملتون از "ما " یه مقدار زیادی استفاده کردین والا بقیه جملتون رو که خونده بودم و جوابشونو هم در همین تاپیک خدمتتون عرض می کنم .

و اما هدف بنده از شرکت در اين تاپيک (باصطلاح بچه گانه !):

در تاپيکي مشابه همين مضمون http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=5729 بنده در آخرین تاپیک صراحتا نظر خودم رو در مورد تعصب داشتن هاي بيخودي نو شتم و از همون تاپيک پيداست که از دنبال کردن اين تاپيک فقط ميخواستم اينو ثابت کنم که تا جايي که تعصب در ميان است قضاوت کردن سخت دچار مشکل خواهد شد و قضاوت خوب اونه که انسان (حتي با داشتن تعصب) بتونه يک قضاوت منطقي و دور از احساسات و وتعصب رو انجام بده ....

چيزي که در جامعه ما خيلي کم شده همين گونه قضاوت ها ست :-o بنابراين در اصل ودر وراي اين مسئله من روي اين موضوع تکيه داشتم .....

من شخصا از خيلي وقت پيش خيلي با خودم کلنجار رفتم و روي اين مسئله کار کردم و به همين خاطره که الان به راحتي رفتار زين الدين زيدان رو که از افراد مورد تعصبم بود و رو انکار ميکنم و به نظرم اصلا کار زيدان درست نبود و حق با ايشان نيست حالا مي خواد ايشون مسلمون باشه يا هر فرقه ديگه اي :x

بنا نيست که چون ايشان مسلمان است (بلا نسبت ) مثل گاو بخواد شاخ بزنه ؟!!!!!!!!! حالا طرف مقابل ايتاليايي(ماتاراتزي ) هر چي مي خواد گفته باشه اصلا بهش گفته باشه تروريست !!!! مگه حضرت محمد که پيامبر همه ما مسلمون هاست{نعوذبالله } اينگونه با اعراب جاهل برخورد مي کرد ؟!!! مگه هنگام گذر از کوچه بر سر ايشان خاک نمي ريختن ايشون چه عکس العملي نشون مي دادن ؟!!

زين الدين زيدان با اين کارش ابروي همه مامسلمونها رو هم برد ....من در شگفتم که چرا بعضي ها اين قدر راحت و بدون هيچگونه تاملي رفتار زين الدين زيدان رو نه تنها نهي نمي کنن بلکه حمايت مي کنن ؟ به اين نمي گن تعصب افراطي ...به اين نمي گن تعصب بدون فکر و منطق .... 8-)

من روي صحبتم با شماست جناب hamed6248 ....

hamed6248 نوشته شده:,

Mohsen1001,
ما اينقدر در روز به ما ميگن تروريست ما هيچ واکنشي از خود نشون نميديم اما اين براي يه بازيکن 34 ساله به نام زيدان مهمتر از بازي فينال بود و خيلي خوب جوابش داد و نشون داد دين را از هر چيزي برتر ميدونه و خداحافظي با فوتبال را در فينال نگذاشت بازير پاگذاشتن اعتقاداتش تمام بشه!
زنده باد زيدان و تمام کساني که راه او راادامه مي دهند!

واقعا قضاوت شما اینه ؟!!!!

ما خیر سرمون مسلمونیم و می خوایم این مسلمونی رو به همه جا صادر کنیم ... :-x :-o :-(

جناب مهدی خان به نظر شما موضوع دیگه از این مهمتر ؟؟؟ درسته ما داریم یه سری مسائل ورزشی رو مطرح می کنیم و شاید از دید خیلی ها بچه گانه به نظر بیاد ولی در پشت این مسائل خیلی نکات ریز و ظریف اخلاقی وجود داره که خیلی از مشکلات در حال حاضر جامعه ماست ودر حقیقت درد جامعه ماست .....

به هر حال من بیشتر از این وقتتونو نمی گیرم ....عنوان تاپیک هم دیگه واسم مهم نبیست هر چی می خواد باشه ... :-P

فقط افسوس می خورم به حال خودم و جامعه خودم :P
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Mehran_k جان
زماني که بر سر موضوعي دعوايي نباشه نياز نيست يک مدير براي تغيير نام تاپيک از شما و يا ديگري اجازه بگيره
اما در صورتي که براي اين کار دليل قانع کننده‌اي داشته باشه و يا عنوان خلاف قوانين سايت باشه ، نه عقايد شخصي خودش رو دخالت داده باشه

و اما در مورد کار مدير بخش هم به نظر مي‌رسه دليل قانع کننده‌اي براي اين کار نداشتند و با توجه به بحث‌هاي صورت گرفته در تاپيک قبلي بنده هم نظر مهران عزيز رو دارم و فکر مي‌کنم دليل اون چيزي جز ناتواني در کنترل احساسات نبوده
لطفا در آينده هرگز مسائل و اعتقادات شخصي خودتون رو در اينگونه مسائل وارد نکنيد، چيزي که بارها به شما گفته شده
به هر حال فکر مي‌کنم موضوع روشن شده باشه، با توجه به جواب جناب مهران و جناب حامد فکر نمي‌کنم موضوع کوري باقي مونده باشه
نام تاپيک به نام قبلي تغيير داده شد
ضمن تشکر از دوست خوبم مهران :D
پستها طي چند ساعت آينده حذف خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mehran_k »

Mahdi1944عزیز,

با تشکر از توجه شما ... :razz:

در ضمن بنده اصلا چنين جسارتي نکردم که کسي بخواد از من يا شخص ديگه اي اجازه بگيره ...مسئله فقط سر نظر سنجي بود و... :-)

جنای مهدی خان فکر کنم گذشته از مسائلی که اتفاق افتاد پست قبلی چند تا نکته اخلاقی داره که شاید جواب خیلی ها باشه (مثلا در مورد زین الدین زیدان )

اگر مقدور هست واستون اونا رو حذف نکنین :-) متشکرم :o
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Mehran_k جان
بنا به تشکر و قدرداني از شما درخواست شما رو مي‌پذيرم :o
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mehran_k »

Mahdi1944,

بسيار ممنون و سپاسگزارم از شما :( انشا،الله همواره همه ما قضاوتهامون به دوراز احساسات و تعصب باشه .. آمـــــين :razz:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”