امير قلعه نوعي از استقلا ل رفت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

امير قلعه نوعي از استقلا ل رفت

پست توسط Kingman_62 »

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال


امير قلعه‌نويي از تيم فوتبال استقلال جدا شد.

دكتر محمد حسين قريب، مديرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: با توجه به توافق با فدراسيون فوتبال و اهميت بحث ملي و حساسيت رقابت‌هاي پيش روي باشگاه استقلال تصميم گرفته شد كه امير قلعه‌نويي از استقلال جدا شود.

وي ادامه داد: با توجه به صحبتي كه با سرپرست فدراسيون فوتبال داشتيم و تاكيدي كه وي بر روي اهميت بحث ملي و حساسيت رقابت‌هاي پيش روي استقلال داشت به توافق رسيديم كه قلعه‌نويي از استقلال جدا شده و تمام زمان خود را صرف تيم ملي كند.

وي افزود: تاكيد سرپرست فدراسيون تاكيد درستي است و ما نيز آن را پذيرفتيم، بنابراين قلعه‌نويي پس از برنامه‌اي سه ساله كه به قهرماني استقلال در ليگ برتر منجر شد از تيم ما جدا شد.

قريب درباره‌ي گزينه‌هاي مربيگري استقلال به ايسنا گفت: اولويت ما مربيان داخلي است و براي انتخاب سرمربي شاخص‌هايي همچون مديريت بالا، خلق و خوي اسلامي و مادي نبودن را در نظر داريم و مربي آينده‌ي استقلال بايد تعامل بسيار مثبتي با بازيكنان ما داشته باشد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا مربي آينده‌ي استقلال از پيشكسوتان اين تيم است، پاسخ داد: سعي مي‌كنيم مانند وضعيت موجود كه پيشكسوتان نقش اصلي را روي نيمكت دارند بتوانيم از توانمندي‌هاي پيشكسوتاني كه شاخص‌هاي مورد نظر ما را نيز دارا هستند در كادر فني استقلال استفاده كنيم.

مديرعامل باشگاه استقلال درباره‌ي تحليلش از سه سال كار مشترك با امير قلعه‌نويي گفت: واقعيت اين است زماني كه كار مشترك را شروع كرديم شرايط استقلال بسيار سخت بود. ما در رده‌بندي وضعيت بدي داشتيم و با مشكلات مالي بسياري روبرو بوديم. ضمن آن كه انتظار هواداران و انتقال بازيكنان نيز از ديگر مواردي بود كه كار ما را مشكل‌تر مي‌كرد. در اين شرايط تيم را تحويل گرفتيم تنها با توكل به خدا و كار جمعي سير تكاملي خود را طي كرديم.

وي افزود: در همان زمان برنامه‌ي سه ساله‌اي را آغاز كرديم و به لطف خدا اين سه سال به قهرماني استقلال منجر شد و همه‌ي همكاران هيات مديره چه در گذشته و چه در زمان فعلي، معاونان، مشاوران، كادر فني و بازيكنان نقش مهمي را ايفا كردند كه در اين ميان نقش امير قلعه‌نويي برجسته و مهم‌تر بود و انتخاب قلعه‌نويي به عنوان سرمربي تيم ملي در راستاي قدرداني از وي بود و بايد به دليل انتخاب وي به جامعه‌ي ورزش و سرپرست فدراسيون تبريك بگويم.

قريب ادامه داد: كاري كه قلعه‌نويي پذيرفته وظيفه‌ي بسيار بزرگي است و بايد به صورت جمعي مديريت شده و با استفاده از پيشكسوتان و حمايت تمامي رسانه‌ها وي را در اين راه كمك كنيم تا بتوانيم در جام ملت‌هاي آسيا سربلند باشيم. ضمن آن كه رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا امسال با توجه به اضافه شدن استراليا و حضور پنج تيم آسيايي كه در جام جهاني حضور داشته‌اند بسيار سخت‌تر از دوره‌هاي قبل خواهد بود. اميدوارم با كاري جمعي قلعه‌نويي در اين راه موفق شود.

وي در پايان براي حضور قدرتمندانه‌ي استقلال در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، ليگ برتر و جام حذفي تاكيد كرد و به ايسنا گفت: ظرف چند روز آينده سرمربي جديد استقلال معرفي مي‌شود و ما براي انتخاب خود به فاكتورهاي مد نظر نيز پايبند خواهيم بود. ضمن آن كه چند روز آينده در مصاحبه‌ي مطبوعاتي برنامه‌هاي خود را به صورت كامل اعلام خواهيم كرد.

موفق باشید
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”