ابراهيم‌زاده، ابراهيمي و كماسي در كادر فني تيم ملي؛

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

قلعه نويي به دنبال دكتر تغذيه، روانشناس و مربي دروازه‌بان‌ها

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

تركيب كادر فني تيم ملي فوتبال در حال تكميل شدن است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از آن كه امير قلعه‌نويي به عنوان سرمربي جديد تيم ملي معرفي شد، بلافاصله برنامه‌هاي خود را براي انتخاب دستيارانش در تيم ملي آغاز كرد و پس از صدور حكمش اعلام كرد كه تا سه روز ديگر نام مربيان جديد تيم ملي مشخص مي‌شود.

پس از گذشت سه روز، قلعه‌نويي به جمع بندي نهايي رسيده و دستياران خود را براي حضور در كادر فني تيم ملي انتخاب كرده است.

قلعه‌نويي در ابتدا با حميد عليدوستي مذاكره كرد اما، به دليل اين كه او به تازگي با تيم سرخپوشان دلوار افزار قرارداد منعقد كرده بود، ‌اين گزينه منتفي شد.

او سپس مذاكرات خود را با منصور ابراهيم‌زاده كمك بوناچيچ آغاز كرد و اين صحبت‌ها نتيجه‌ي مثبتي در بر داشت اما، به دليل قرارداد او با فولاد مباركه سپاهان، موافقت ساكت و بوناچيچ لازم بود و مربي كروات سپاهان نيز با اين مساله موافقت كرد و ابراهيم‌زاده از مربيان شهرستاني ليگ، دستيار نخست امير قلعه‌نويي در تيم ملي خواهد بود.

ناصر ابراهيمي نيز دستيار دوم خواهد بود و پرويز كماسي با سابقه‌اي طولاني در بدنسازي تيم‌هاي ورزشي، مربي بدنساز تيم ملي لقب گرفته است.

بررسي‌هاي قلعه‌نويي براي انتخاب مربي دروازه‌بان‌ها ادامه دارد. او با كريم بوستاني صحبت كرده است اما، هنوز قطعي نشده است. همچنين او قصد دارد از دكتر تغذيه و روانشناس در تيم ملي استفاده كند.

قلعه‌نويي شنبه‌ي هفته‌ي آينده ليست بيست و سه نفره‌ي تيم ملي را اعلام خواهد كرد و اردوي تيم ملي از اوايل هفته‌ي بعد آغاز خواهد شد.

موفق باشید
 تصویر

تصویر

Major
Major
محل اقامت: www.aerospacetalk.ir
سپاس‌های دریافتی: 37 بار
تماس:

پست توسط Tomcattter »

امیدوار بودم که لا اقل قلعه نویی مانند کلینزمن مشاوران و کمکهای خوبی رو برای خودش انتخاب کنه ولی متاسفانه با انتخاب این افراد به ویژه این ابراهیمی بسیار متاسف شدم برای تیم ملی و برای قلعه نویی

با وجود اینکه پرسپولیسی هستم ولی همییشه از طرفداران قلعه نویی بودم ولی اون رو در حد تیم ملی نمیدونستم 8)

ولی با این حال تصور میکردم که مشاوران و کمکهای خوبی برای خودش انتخاب کنه
نه افرادی که بارها آزمایش خود را پس داده اند و سرافکنده خارج شده اند
نمیدونم چرا همان کمکهای استقلالش را انتخاب نکرده آنها بسیار بهتر از این پیرمردها هستند 8-)
براي غلبه بر ظلمت كافي است چراغ روشن كنيم ، چون نمي توان ظلمت را روشن كرد .
سایت مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی
[External Link Removed for Guests]
وبلاگ من
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”